Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„ŽIEMOS PASAKA“ | PREMJERA

Renginys vyks
2021-12-05
14:00 - 15:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Renginys skirtas vaikams
Vaikams
Žiemos pasaka

Žiema – paslaptingiausias metų laikas, o žiemos pasakos – pilnos magiškų galių, įkvepiančios seniau gyvenusius ir dabar kuriančius kompozitorius, rašytojus, poetus bei dailininkus. Tad štai ir mes ėmėme ir sukūrėme savo „ŽIEMOS PASAKĄ“, kurioje lydi Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys) keliausime laiku, kerinčiais žiemos vaizdais ir garsais.

Mūsų pasaka prasidės laiko ratą atsukusi 300 metų atgal, kai italų kompozitorius Antonio Vivaldi užrašė paskutinius koncertų ciklo „Metų laikai“ dalies „Žiema“ taktus. Vėliau skrisime į Lietuvą – ten, kur ramiai krenta pirmosios snaigės, tolumoje boluoja apsnigtas miškas, o prie namų į žvaigždėmis šalčio išpieštus langus žiūri susimąstęs Senis Besmegenis. O kas toliau?

Nepaprastų galių ir energijos įgavę, čia pat skrisime į Kanados miestą Kvebeką sužinoti, kokia gi ten būna žiema. Gal kaip Lietuvoje, o gal šaltesnė ir stebuklingesnė? O kai dangus pamerks akį vakarui – vėl čiužtelsime per vandenyną į Lietuvą ir įkrisime į savo kiemo pusnį. Štai toks ir yra žiemos stebuklas – būti čia ir būti visur.

Kaip jums tokia „Žiemos pasaka“? Leidžiamės į nuotykį?! Vaikai – pasiimkite už rankos savo tėvelius. Priminkite jiems, kad pasiimtų pirštines ir jokiu būdu (!) šioje kelionėje neragautų krištolinių žiemos varveklių…

Kalėdos visiems 2019

„ŽIEMOS PASAKA“

Gruodžio 5 d. 14.00 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje

KAUNO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „ĄŽUOLYNAS“
(vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)

Vaizdo instaliacijų autorė
VESTA OBOLEVIČIŪTĖ

Renginį veda RAMŪNAS ŠIMUKAUSKAS

PROGRAMA:
Antonio Vivaldi – „Le quattro stagioni“ – IV. „L’inverno“ („Metų laikai“ – „Žiema“) (ar. Giedrius Vaznys)
Balys Dvarionas – „Žiemos eskizai“ (ar. Giedrius Vaznys)
Jan van der Roost – „Kebek“
Algirdas Klova – „Ciūželala“ (ar. Goda Marija Gužauskaitė)

Organizatorius:
koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
(vadovas Vaidas Andriuškevičius)

Rėmėjas: Kauno miesto savivaldybė
Informacinis rėmėjas:
Kauno diena
Partneris: Kauno valstybinė filharmonija

 

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content