Kauno bigbendo dirigentas Vytautas Lukočius – dirigentas, pianistas ir pedagogas.
V. Lukočius 2009 m. IV tarptautiniame Eduardo Mata orkestro dirigentų konkurse Meksike pelnė aukso medalį ir laureato vardą. 2006 m. III – jame Jorma Panulos tarptautiniame dirigentų konkurse (Suomija) laimėjo I – ją vietą. 1991 m. pelnė II – ąją vietą Respublikiniame jaunųjų dirigentų konkurse ir I – ąją vietą E. Dineikaitės koncertmeisterių konkurse. Dirigentas dukart tobulinosi Erasmus dirigentų meistriškumo kursuose Vilniuje – 2000 m. prof. J.Fürst klasėje, 2001 m. asistavo prof. Jormai Panulai.
Nuo 2004 m. V. Lukočius yra Lietuvos kamerinio orkestro dirigentas. 2000 – 2004 m. jis buvo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro dirigento asistentas (vyr. dirigentas G.Rinkevičius). 2007 – 2009 m. Klaipėdos muzikinio teatro dirigentas, vėliau vyriausiasis dirigentas. Nuo 2009 m. ansamblio „Lietuva“ dirigentas. Nuo 2010 m. dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2012 m. subūrė orkestrą Vilnius Sinfonietta ir jam vadovauja. Nuo 2016 m. Lappeenrantos miesto simfoninio orkestro meno vadovas.
Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pastatė ir dirigavo B. Britteno operą “Statykime operą!”. Dirigavo Latvijos operos orkestrui, Oslo radijo, Helsinkio filharmonijos, Turku, Lahti, Oulu, Pori, Kotkos, Sibelijaus muzikos akademijos, Meksikos miesto filharmonijos orkestrui, Trondheimo, Kristiansando, Latvijos nacionalinės operos, Lietuvos valstybiniam, Lietuvos nacionaliniam, Kauno miesto simfoniniams, Šv. Kristoforo, Klaipėdos kameriniams ir kitiems orkestrams. Dirigavo W. A. Mozarto Würzburge, Oslo bažnytinės muzikos, T. Manno, Pažaislio ir kituose festivaliuose. Parengė ir dirigavo koncertus su žymiais Lietuvos ir užsienio solistais.
Vytautas Lukočius (g. 1975) Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje 1993 m. baigė fortepijono ir chorinio dirigavimo klases. Vėliau įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kurią baigė du kartus: 1999 m. įgijo pianisto solisto ir koncertmeisterio, o 2000 m. – orkestro dirigento kvalifikaciją ir magistro laipsnį. 1999 – 2002 m. dirigentas studijavo orkestrinį dirigavimą J. Sibelijaus akademijoje (Helsinkis, Suomija). 2003 m. – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno aspirantūroje įgijo meno licenciato laipsnį.

Jaunatviška energija, kai „muzika PUČIA“…
Šių metų koncertų ciklas „muzika PUČIA“ dar kartą įrodė, kad pučiamųjų muzika gali būti šiuolaikiška, netikėta ir kupina jaunatviškos energijos. Iš vieno koncerto prieš devynerius metus išaugęs projektas šiandien tapo

Kauno bigbendas gastroliuos Lenkijoje
Šiemet savo 35-metį minintis Kauno bigbendas plėtoja tarptautinius ryšius bei tęsia bendradarbiavimą su partneriais. Torūnėje (Lenkija) vykstančiame Baltijos šalių muzikos festivalyje gegužės 16 d. orkestras pristatys programą „Šimtmečio trajektorijos: Miles

BandFest Kaunas 2026: pučiamųjų fiesta miestui ir svečiams
BandFest Kaunas vėl sugrįžta ir kviečia pasinerti į galingą pučiamųjų muzikos šventę! Festivalio ašis – Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, šiemet gyvenantis muzikoje 65 savo kūrybinės veiklos metus ir lydimas

“Laisvės dažniu” – muzikinis vyksmas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai ir Kauno radiofono 100-mečiui
Vasario 15 – 16 d. koncertinė įstaiga “Kauno santaka” organizuoja muzikinį vyksmą „Laisvės dažniu“ – jis skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai, tačiau juo norima pažymėti ir kitą reikšmingą Lietuvai įvykį