Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

AR AMERIKA PIRTYJE?! | PANEVĖŽYS

Renginys vyks
2021-12-12
18:00 - 20:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas

Nusibodo banalybės, pigūs anekdotiniai juokeliai, muilo operų siužetai ir kompiuteriu kurta negyva muzika?! Čia žiūrovai išvys nuoširdžią ir TIKRĄ komediją. Ir nepaprastą – muzikinę!

Visiems pažįstamo daugelio TV projektų dirigento Vytauto Lukočiaus aranžuotas melodijas, režisieriaus skoningai integruotas į spektaklio siužetą, atlieka Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“. Kas gi tai?! Tai nauja teatro klasikos perlo „Amerika pirtyje“ interpretacija – „Ar Amerika pirtyje?!“. Šįsyk kūrėjai pavadinime palieka klaustuką, o jis slepia daugybę naujų detalių žinomoje pjesėje. Geromis emocijomis ir humoru prisodrintame režisieriaus Nerijaus Petroko pastatytame spektaklyje energiją lies pagrindinio vaidmens herojus – scenos vijurkas Deivis Norvilas.

Muzikinėje komedijoje šmaikščiai apnuoginamas naivių žmonių patiklumas įvairaus plauko sukčiais, lengvai manipuliuojančiais žmonių likimais, kurie pasinaudoja tokiomis ydomis, kaip godumas, kvailumas, puikybė. „Ak, Amerika…“ – ne kartą atsidus spektaklio herojai, nors puikiai žino, kad „gera ten, kur mūsų nėra“. Jie nepakyla ir neištrūksta iš savo realybės – lietuviškos pirties vantos tragikomiškai į šipulius sudaužo „pažadėtosios žemės“ miražą… Šiuose žmogiškose peripetijose ir atsidūsėjimuose slypi tyras humoras, iš kurio neįmanoma nepasijuokti. Kartais ir iki ašarų…

 

 

„AR AMERIKA PIRTYJE?!“
pagal Keturakio (A. ir J. Vikutaičių) komediją „Amerika pirtyje“

Gruodžio 12 d. 18.00 val. Panevėžio muzikiniame teatre

Kauno muzikos ansamblis „AINIAI“

Vaidina:
DEIVIS NORVILAS – Vincas
SANDRA LEBRIKAITĖ – Agota
RYTIS JANILIONIS – Antanas
OSVALDAS PETRAŠKA – Bekampis
NERIJUS PETROKAS – Faibčikas
DALIUS IVANAUSKAS – Piršlys

Scenarijaus autorius ir režisierius
NERIJUS PETROKAS

 

Renginio organizatorius: koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

 

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content