Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas

Renginys vyks
2023-12-27
19:00 - 20:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas

MARIJONAS MIKUTAVIČIUS IR KAUNO BIGBENDAS

Unikalus projektas – Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas – vienintelis šventinis pasirodymas Vilniuje „Compensa“ koncertų salėje gruodžio 27 d.

Garsiausios ir mėgstamiausios Marijono dainos su kalėdiškai skambančiu bigbendu. Programa papildyta dainomis „Velnias, man patinka Kalėdos“ ir „Geros žiemos“!

Marijonas drauge su Kauno bigbendu pristato daug ovacijų sulaukusią programą, kurios aranžuotes sukūrė milžinišką aranžavimo patirtį turintis kompozitorius, Jievaras Jasinskis.

Kauno bigbendas – itin aukšto meistriškumo orkestras, per trisdešimtį gyvavimo metų grojęs pačio įvairiausio stiliaus muziką ir bendradarbiavęs su garsiais solistais iš Lietuvos ir užsienio.

Pernai gimęs Marijono ir bigbendo duetas buvo netikėtas ir rizikingas sumanymas. Iš anksto buvo gana sudėtinga įsivaizduoti, kaip akompanuojant tokio tipo orkestrui suskambės naujai aranžuoti Marijono superhitai. Ar „Trys milijonai“ vis dar bus tokie pat didingi? O „Ar mylėsi tu mane?“ vis dar skambės taip pat pašėlusiai?

Marijonas prisipažino, kad neramūs klausimai jį tikrai kankino. Prieš pirmąją repeticiją su bigbendu dainininkas gerokai jaudinosi, bet kai išgirdo orkestro atliekamas dainas, išsyk suprato: projektas pavyks!

Ir buvo visiškai teisus – Marijonui ir Kauno bigbendui publika plojo atsistojusi ir reikalavo kartoti. Todėl galime tik pasidžiaugti, kad projektas yra ištiesų labia populiarus ir sulaukia jau antrųjų savo Kalėdų. Prisimenantys pernai metų pasirodymą gana drąsiai teigia, kad tai buvo vienas geriausių jų matytų koncertų gyvenime.

Skip to content