Concert institution "Kauno santaka"

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

PARKO MUZIKA 2024

Date, time & venue
2024-06-09
17:00 - 18:00

Other

Mokamas/Nemokamas
Nemokamas

Šiais metais Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ tampa Šimtmečio Lietuvos dainų šventės satelitu. Birželio 9 dieną 17 val. orkestras „Ąžuolynas“ skelbs vasarą ir kvies kauniečius bei svečius į Kauno kauko terasą. Jau pamėgtoje ir ne kartą įgarsintoje mūsų kolektyvų vietoje, orkestras „Ąžuolynas“ susiburs lietuviškų kūrinių salvei. Smagios lietuvių autorių originalios kompozicijos, lietuvių liaudies dainų išdailos orkestrui ir šokiai užlies parkus, primins ne tik Dainų švenčių akimirkas, bet ir orkestro muzikavimo dvasią, kuomet Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ 7–ame dešimtmetyje koncertuodavo Vytauto parke, šokdindavo vasarojančius ir pramogaujančius miestiečius. „Retro lietus“, „Mes ateinam“, „Daina Kaunui“ ir dar daug girdėtų melodijų rengia Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir jo vyriausiasis dirigentas Giedrius Vaznys.
Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ dalyvavo visose Kauno ir Vilniaus Dainų šventėse, tad galima drąsiai sakyti, kad orkestras yra ištikimas šių švenčių ambasadorius, prisijungiantis prie lietuviškų dainų, kuriantis jų muzikinę tėkmę.
Ateikime su gera nuotaika, susitikime, bendraukime, dalinkimės paklotėliu ant žalio gamtos kilimo ir iškylaukime su skambiomis lietuviškomis gaidomis.

Skip to content