Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ATŠAUKTAS: „ŽIEMOS PASAKA“ | VILNIUS

Renginys vyks
2022-02-20
14:00 - 15:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Renginys skirtas vaikams
Vaikams
Žiemos pasaka

DĖMESIO: vasario 20 d. 14 val. planuotas vizualinis koncertas „Žiemos pasaka“ atšauktas.

Žiema – paslaptingiausias metų laikas, o žiemos pasakos – pilnos magiškų galių, įkvepiančios seniau gyvenusius ir dabar kuriančius kompozitorius, rašytojus, poetus bei dailininkus. Tad štai ir mes ėmėme ir sukūrėme savo „ŽIEMOS PASAKĄ“, kurioje lydimi Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys) keliausime laiku su išskirtinėmis švytinčiomis projekcijomis ir muzikos garsais.

Mūsų pasaka prasidės laiko ratą atsukusi 300 metų atgal, kai italų kompozitorius Antonio Vivaldi užrašė paskutinius koncertų ciklo „Metų laikai“ dalies „Žiema“ taktus. Vėliau skrisime į Lietuvą – ten, kur ramiai krenta pirmosios snaigės, tolumoje boluoja apsnigtas miškas, o prie namų į žvaigždėmis šalčio išpieštus langus žiūri susimąstęs Senis Besmegenis. O kas toliau?

Nepaprastų galių ir energijos įgavę, čia pat skrisime į Kanados miestą Kvebeką sužinoti, kokia gi ten būna žiema. Gal kaip Lietuvoje, o gal šaltesnė ir stebuklingesnė? O kai dangus pamerks akį vakarui – vėl čiužtelsime per vandenyną į Lietuvą ir įkrisime į savo kiemo pusnį. Štai toks ir yra žiemos stebuklas – būti čia ir būti visur.

Kaip jums tokia „Žiemos pasaka“? Leidžiamės į nuotykį?! Vaikai – pasiimkite už rankos savo tėvelius. Priminkite jiems, kad pasiimtų pirštines ir jokiu būdu (!) šioje kelionėje neragautų krištolinių žiemos varveklių…

Kalėdos visiems 2019

„ŽIEMOS PASAKA“

Vasario 20 d. 14.00 val. „Trimito“ koncertų salėje (T. Ševčenkos g. 19A, Vilnius)

KAUNO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „ĄŽUOLYNAS“
(vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)

Vaizdo instaliacijų autorė
VESTA OBOLEVIČIŪTĖ

Renginį veda RAMŪNAS ŠIMUKAUSKAS

PROGRAMA:
Antonio Vivaldi – „Le quattro stagioni“ – IV. „L’inverno“ („Metų laikai“ – „Žiema“) (ar. Giedrius Vaznys)
Balys Dvarionas – „Žiemos eskizai“ (ar. Giedrius Vaznys)
Jan van der Roost – „Kebek
Algirdas Klova – „Ciūželala“ (ar. Goda Marija Gužauskaitė)

Organizatorius:
koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
(vadovas Vaidas Andriuškevičius)

 

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu, nuo 2022 m. sausio 17 d. vyresni nei 6 metų žiūrovai ir (ar) dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėtų ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai, taip pat jei renginio metu nedėvimas respiratorius (išskyrus dėl medicinių priežasčių).

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content