Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

VĖL KALĖDOS KARTU… | PANEVĖŽYS

Renginys vyks
2021-12-21
18:00 - 19:30

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Vėl Kalėdos kartu

Egidijus Sipavičius ir Kauno bigbendas kviečia praleisti jaukų priešventinį vakarą pagardintą populiariausiomis pasaulio melodijomis, kurios keri kalėdine nuotaika ir atpažįstamomis dainomis…

Į Panevėžio muzikinį teatrą gruodžio 21 d. atvykstanti programa „VĖL KALĖDOS KARTU“ – Lietuvoje puikiai žinomų Egidijaus Sipavičiaus ir Kauno bigbendo koncertas, kuriantis šviesos šventę. Estrados metro ir legendinio džiazo orkestro žinomiausios pasaulio kalėdinės dainos – ramybės vedamo apsijungimo ir žmogiškos šilumos dovana mums visiems.

Programoje – auksiniai lietuviški ir užsienio hitai, kurių kiekviena nata byloja apie Kalėdų stebuklus ir lauktus mūsų susitikimus. Linksmos ir romantinės, mūsų vaikystę menančios  ar tiesiog džiazuojančios melodijos užlies žiemos baltumo ir šventinių kepinių aromatais – juk kalėdinių sausainių kvapai tiesiog „dainuoja“ tokias melodijas kaip „Santa Claus is Coming to Town“, „White Christmas“ ir „Let it Snow!“.

Dainuokime, švęskime ir džiaukimės, nes Kalėdas švenčiame vėl kartu!

„VĖL KALĖDOS KARTU…“

Gruodžio 21 d. 18.00 val.  Panevėžio muzikiniame teatre

EGIDIJUS SIPAVIČIUS

KAUNO BIGBENDAS
(vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)

Dirigentas
VYTAUTAS LUKOČIUS

Programoje – Kalėdinės lietuviškos ir užsienio dainos

Organizatorius: koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
(vadovas Vaidas Andriuškevičius)

Informacinis rėmėjas: Kauno diena
Partneris: Panevėžio muzikinis teatras

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content