Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas | Vilnius

Renginys vyks
2022-12-18
19:00 - 20:30

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Vienintelis šiais metais – kalėdinis Marijono Mikutavičiaus ir Kauno bigbendo pasirodymas sostinės „Compensa“ arenoje gruodžio 18 dieną!
Publiką šią vasarą sužavėjęs išskirtinis projektas grįžta šildyti jus ir žiemą. Marijono ir Kauno bigbendo šou  – naujai aranžuotų septyniolikos geriausių dainininko kūrinių programa. Išskirtinė, energinga, žaižaruojanti, stebinanti.
Dainininkas per ilgą koncertinę biografiją vos kelis sykius dainavo su orkestru, todėl jo pasirodymai su bigbendu daugeliui tampa maloniu siurprizu.
„Tūkstantį kartų tas dainas esu dainavęs ir nemaniau, kad jos mane dar gali nustebinti. Bet… šioje programoje yra labai netikėtų momentų“, – sako Marijonas ir prisipažįsta, kad pradėjęs repetuoti su bigbendu ir pats nežinojo, ko tikėtis. „Viskas susiklostė geriau nei galėjau pagalvoti – ačiū bigbendo profesionalumui ir puikioms aranžuotėms, kurios dar labiau išryškino kūrinius“, – sakė jis.
Sudėtingos instrumentuotės Marijono dainos akompanuojamos bigbendo išsiskleidžia kaip niekad plačiai.
Daugelį gerbėjų maloniai nustebina programoje esantys lyriški kūriniai „Aš gyvenau“, „Aš miręs“, „Balintos sienos“, „Drąsių nieks nežudo“. Jie tarsi įgija papildomo gylio ir užkabina iki pat širdies gelmių. „Aš miręs“, apskritai, išskirtinis kūrinys, turintis labai ištikimą ir reiklų klausytoją. Po pirmų parodymų tie kritiškai nusiteikę gerbėjai neliko nusivylę, atvirkščiai –  dėkojo už jiems svarbaus kūrinio pristatymą su orkestru.
Himnai „Nebetyli sirgaliai“ ir „Trys milijonai“, pakylėti varinių pučiamųjų, suskamba dar didingiau. Galima pasijusti tarsi didžiulėje šventėje, kurioje iš džiaugsmo ošia tribūnos. Tarsi tavo krepšinio komanda ką tik laimėjo medalį.
Pašėlę Marijono atliekami kūriniai „Leidom pasileidom“, „Ar mylėsi tu mane?“, „Pasveikinkit vieni kitus“, „Dabar geriausi vakarai“ – atrodo tarsi ir buvo sukurti groti su visu bigbendu.  „Ar mylėsi tu mane?“ lydimas beprotiško tempo varinių pučiamųjų uždega salę Viduržemio regiono ritmais.
Skip to content