Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Ennio Morricone. Filmų muzika

Renginys vyks
2023-12-20
18:00 - 19:30

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas

Italų kompozitorius, dirigentas, trimitininkas, vienas žymiausių kino muzikos kūrėjų, Venecijos bienalės Auksinis liūtas už visą kūrybą laureatas Ennio Morricone (1928-2020) užburiančiai veikia savo melodijomis. Jo garso takeliai Sergio Leone vesternams, kriminalinėms, psichologinėms dramoms tapo kino muzikos klasika, šiandien vis dažniau skambanti koncertų salėse. „Laukiniai vakarai“, pražūtinga, sulaikanti kvapą būtis ir ilgesinga ar net banaliai skambanti Morricone muzika iškyla kaip galinga gyvenimo epopėja, pasakojanti spalvingas gyvenimo istorijas apie misijas, gerus ir blogus, saują dolerių, neliečiamuosius, jauną kaubojų – Nieką, Sicilijos klaną ir kt.
Pluoštas skambančių kino istorijų filharmonijos scenoje nušvis Karolio Bratkausko sukurtomis vizualizacijomis, į matytas ir išgyventas kino teatruose E.Morricone muzikos keliones pasinerti kvies:

dainininkė Marija ARUTIUNOVA (sopranas), valstybinis choras VILNIUS (meno vadovas ir vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas), Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras ĄŽUOLYNAS (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys) ir dirigentas Jonas Janulevičius.
Programoje muzika iš kino filmų.

Skip to content