Antrąją Kalėdų dieną Kauno valstybinėje filharmonijoje klausytojų laukia geros muzikos ir nuotaikos užtaisas.
Egidijus Sipavičius ir Kauno bigbendas, tai du muzikos vardai jau radę savo vietą Lietuvos muzikos dabartyje ir istorijoje. Pirmasis – estrados dainininkas, džiuginantis savo gerbėjus jau kelis dešimtmečius. Antrasis – dvidešimt penkerių metų sukaktį neseniai pažymėjęs džiazo orkestras. Egidijų Sipavičių įprasta matyti estrados, pop muzikos scenoje, TV projektuose. Tikra retenybe jį išgirsti duetu su solidžiuoju Kauno bigbendu. Neseniai, po ilgesnės pertraukos jie išbandė jėgas Kauno valstybinio muzikinio teatro scenoje, bigbendo jubiliejaus koncerte.
Tiesa, šiame koncerte klasikinių E. Sipavičiaus šlagerių neišgirsime. Tačiau šokio hormonus audrins džiazo ir retro repertuaras. Nuo džiazo aukso laikų „In the mood“, „Mack the Knife“ iki Kalėdinės klasikos „Jingle Bells“, „White Christmas“, „Let it Snow“. Vasara dvelks Charlio Trenet dainuotas „La Mer“. Išgirsime ir lietuviškos muzikos. „Ilgas kelias“, „Medžiai be lapų“, „Išgalvotas gyvenimas“ yra koncerto repertuare. Kauno bigbendo ir Egidijaus Sipavičiaus Kalėdinis koncertas – kurtas džiazo mylėtojams, bet tinkamas ir populiariosios muzikos gerbėjams.