Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

DŽIAZOLENDAS

Renginys vyks
2023-10-15
14:00 - 15:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Aktorius Andrius Žiurauskas ir Kauno bigbendas vėl kviečia visus – mažus ir didelius – patirti nepakartojamus nuotykius įspūdingame „Džiazolende“!
Klasikinėje muzikoje daug vaikams skirtų kūrinių, susijusių su pasakų personažais, vaikiškomis istorijomis. Tačiau „Džiazolendas“ – ypatingas muzikinis nuotykis. Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ su Kauno bigbendu pristato, originalų džiazo muzikos kūrinį su video projekcijomis visai šeimai!
Muzikinio nuotykio autorius, kompozitorius ir trombonininkas Jievaras Jasinskis specialiai šiai programai muziką kūrė pagal atraktyvias vizualizacijas. Visi – ir maži, ir dideli – kviečiami sėstis į smagų džiazo muzikos traukinį, ir su visad nuotaikingu Andriumi Žiurausku patirti nuotykių mėnulyje, vandenyje, piratų laive, veidrodžių karalystėje… O gal kitur?.. Visų paslapčių negalime atskleisti, nes kokie gi tada būtų nuotykiai?!
„DŽIAZOLENDAS“ – kūrinys, kuriame visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai. Nors muzikinis nuotykis skirtas vaikams, tačiau kviečiame pasiklausyti ir suaugusius, nes visiems mums reikia džiazo ir mažo lopinėlio pasakų žemėje, vadinamo „land“.
Leidžiamės į nenuspėjamą džiazo kelionę kartu!
𝐈𝐍𝐒𝐓𝐑𝐔𝐊𝐂𝐈𝐉𝐎𝐒:
kryptis – vakarai…
trukmė – viena valanda…
pasiimti – mamą, tėtį ir drąsiausius draugus…
apranga – tinkanti nuotykiams…
bilietas – perka tėveliai…
Nuotykiai prasideda!
Dalyvauja:
KAUNO BIGBENDAS (vyr. dirigentas Tomas Botyrius)
Režisierius ir aktorius ANDRIUS ŽIURAUSKAS
Skip to content