Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

BALTIJOS KELIUI ATMINTI

Renginys vyks
2023-08-23
19:00 - 20:30

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Nemokamas

Džiazo ritmu švęskime laisvę! – koncertas Baltijos keliui atminti Nemuno saloje

Šiemet paminėti 34-iąsias Baltijos kelio metines Kaunas kviečia neįprastoje vietoje. Rugpjūčio 23 d., trečiadienį, 19 val.Nemuno saloje ant baigiamo statyti Mokslo ir inovacijų centro stogo skambės nuotaikinga koncertinė programa. Renginio organizatorius festivalis „Operetė Kauno pilyje“ ją dovanos kartu su Kauno bigbendu bei solistais iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Nemuno salą užlies muzika

Kauniečių pamėgtas festivalis „Operetė Kauno pilyje“ imasi iniciatyvos kultūriškai įveiklinti naują erdvę Nemuno saloje. Nuo sparčiai kylančio Mokslo ir inovacijų centro „Mokslo sala“ stogo bus minimas reikšmingo ir vieno unikaliausių įvykių mūsų šalies istorijoje – Baltijos kelio – metinės.

Baltijos kelias – viena svarbiausių politinių demonstracijų Baltijos valstybių istorijoje. Ši taiki manifestacija įvyko 1989 m. rugpjūčio 23-ąją, kurios metu lietuviai, latviai ir estai drauge susijungė į 600 km besitęsusią žmonių grandinę ir taip pademonstravo visam pasauliui, kad yra pasiruošę taikiai kovoti dėl nepriklausomybės. Tą dieną apie 2 milijonus žmonių susikibo rankomis nuo Vilniaus iki Talino ir nutiesė kelią ne tik į Nepriklausomybę, bet ir į modernią ateitį.

Karo veiksmų Ukrainoje kontekste šios dienos minėjimas įgauna dar didesnę prasmę. Dėl to Kauno bigbendas šiemet paruošė ypatingą muzikinę programą „Baltijos keliui atminti“. Koncertas vyks rugpjūčio 23 d. 19 val. Nemuno saloje ant mokslo populiarinimo centro „Mokslo sala“ stogo. Įsidėmėkite renginys – NEMOKAMAS!

Rugpjūčio 23 d. 19 val.

Nemuno saloje, ant „Mokslo salos“ stogo

Koncertas Baltijos keliui atminti

Dalyvauja:

Kauno bigbendas, dirigentas Tomas Botyrius

Julija Zakirova (Latvija), Sofia Rubin-Hunter (Estija)Povilas Meškėla, Jeronimas Milius,

Renginio vedėjas Gintaras Mikalauskas

Skip to content