Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

AR AMERIKA PIRTYJE?!

Renginys vyks
2024-03-12
18:00 - 20:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Nusibodo banalybės, pigūs anekdotai, muilo operų siužetai ir kompiuteriu kurta muzika?! Čia žiūrovai išvys nuoširdžią, TIKRĄ komediją. Ir nepaprastą – muzikinę! „AR AMERIKA PIRTYJE?!“ – tai muzika ir dainomis atgaivinta pirmoji lietuviška pjesė, su dideliu pasisekimu gastroliuojanti po Lietuvos miestų sales.
„Ak, Amerika…“ – ne kartą atsidus spektaklio herojai, patys puikiai suprasdami, kad „gera ten, kur mūsų nėra“. Čia lietuviškos vantos į šipulius sutrupins „pažadėtosios žemės“ miražus, o pirties karštis šmaikščiai apnuogins patikliųjų silpnybes ir savanaudiškųjų klastą. Iš veikėjų (o gal ir mūsų pačių) pasijuokti leis šaržuotais personažais virtusios žmogiškos ydos: godumas, kvailumas ir puikybė.
Klasikinio lietuviško spektaklio siužetą režisierius Nerijaus Petroko atgaivino melodijomis, specialiai aranžuotomis žinomo TV projektų dirigento Vytauto Lukočiaus. Patrauklų kūrybinį sumanymą Lietuvos salėse įgyvendina scenos vijurkas Deivis Norvilas, žavingoji Sandra Lebrikaitė ir Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ artistai.
Tačiau ką reiškia klaustukas ir šauktukas, atsidūrę spektaklio pavadinime? Ateikite ir sužinokite patys – juk tai naujas žvilgsnis į klasika tapusią komediją! 🌿🧖❓❗
Vaidina:
VINCAS – Deivis Norvilas
AGOTA – Sandra Lebrikaitė
ANTANAS – Rytis Janilionis
BEKAMPIS – Osvaldas Petraška
FAIBČIKAS – Nerijus Petrokas
PIRŠLYS – Justinas Buta
dalyvauja muzikantai: Lina Murauskienė, Paulina Daukšytė, Vytautas Švabauskas, Raimundas Kukanauskas, Narimantas Murauskas, Justinas Buta.
Skip to content