Concert institution "Kauno santaka"

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kauno Bigbendas ir Marijonas Mikutavičius Vilniuje

Date, time & venue
2022-08-18
20:00 - 22:00
VU didysis kiemas
Universiteto g. 3
Vilnius, Lithuania

Other

Mokamas/Nemokamas
Mokamas

Šiemet naujomis spalvomis nušvis ir negirdėtu skambesiu nuaidės populiaria tradicija tapęs Marijono Mikutavičiaus vasaros koncertas Vilniuje – festivalyje „Untold City“.

Vilniaus universiteto Didžiajame kieme Marijonas drauge su Kauno bigbendu pristatys rinktinių dainų programą, kurioje skambės ir garsiausi hitai, ir naujausi kūriniai. Dainininkas labai nekantrauja išgirsti, kaip skambės specialiai bigbendui aranžuotos jo dainos. Jų aranžuotes kuria vyriausiasis bigbendo dirigentas, milžinišką aranžavimo patirtį turintis, Jievaras Jasinskis. „Bigbendas savaime atneša smagią nuotaiką, todėl bus garantuotai linksma ir labai įdomu ne tik žiūrovams, bet ir man pačiam“, – sako Marijonas. Bendro koncerto su Marijonu itin entuziastingai laukia ir bigbendo muzikantai su savo vadovu Vaidu Andriuškevičiumi priešakyje.

Festivalio „Untold City“ erdvę jau ne kartą išbandęs Marijonas sako, kad istorinio kiemo akustika – tobula. „Jausmas čia groti – visada ypatingas, o su bigbendu bus dar ypatingesnis. „Untold City“ koncertai yra iš tų, kurie ryškiai ir ilgam išlieka atmintyje“, – sako jis.

Skip to content