Concert institution "Kauno santaka"

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Hilde Louise Asbjørnsen & Kauno bigbendas. SKANDINAVIJOS DIENOS KAUNE 2024

Date, time & venue
2024-04-27
18:00 - 20:30
Kauno kino centras „Romuva“
Laisvės al. 54
Kaunas,

Other

Mokamas/Nemokamas
Nemokamas
Skandinavijos dienų Kaune kontekste Hilde Louise Asbjørnsen kartu su Kauno bigbendu pristatys dainas iš jos autorinio albumo „A Swing Of Its Own“. „Hilde Louise Asbjørnsen yra retas ir nuostabus derinys, vienodai ji ir muzikantė, ir poetė, ir pasakotoja. Norvegijos spauda ją pavadino „trys Monro dalys ir viena atostogų dalis“. Hildės Luizės poezija hipnotizuojanti. Jos instrumentinės aranžuotės yra kaip tamsus, brangus šokoladas – sodrus, saldaus skonio ir labai patenkinamas, o norisi daugiau! [Skoot Larsson, Skootsjazz].
Hilde Louise Asbjørnsen – šlovės spinduliuose besimaudanti Norvegijos džiazo dainininkė, dainų autorė ir aktorė. Nuo pirmojo įrašo „Eleven Nights“ („Vienuolika naktų“) praėjo dvidešimt metų ir iki šių dienų ji išleido 11 džiazo žanro albumų, vaidino daugybėje apdovanojimus pelniusių miuziklų ir laidų. Hilde Louise Asbjørnsen toliau kuria naujas kompozicijas, stiprina asmeninius ryšius su pasaulio džiazo žvaigždėmis. Jos balsą ir kompozicijas galima išgirsti įvairiose sudėtyse – nuo dueto iki bigbendo. Hilde sako, kad bėgant metams ji sukūrė antrą šeimą, kurios nariai – Norvegijos džiazo muzikantai, ypač 2019 metais jos įkurtas orkestras „Hilde Louise Orchestra“. Jame kartu su Hilde Louise Asbjørnsen muzikuoja penkiese, o kiekviena daina – tai atskiras spektaklis-pasakojimas-istorija, kuriai Hilde sukuria sceninį įvaizdį.
Norvegijos nacionalinio džiazo scenoje Hilde Louise Asbjørnsen apibūdinama kaip puiki atlikėja, žinoma dėl puikiai subalansuoto humoro, sąmojingumo, energijos ir teatrališkumo. 2021 m. Hilde Louise originaliai sumanė atiduoti duoklę aštuonioms didžiausioms istorijos menininkėms. Knyga ir sceninis šou tuo pačiu pavadinimu – „Stardust“ („Žvaigždžių dulkės“) pristatė aštuonias legendines praėjusio amžiaus atlikėjas, jų gyvenimus ir muziką – Bokken Lasson, Mae West, Josephine Baker, Bessie Smith, Marlene Dietrich, Edith Piaf, Billie Holiday ir Marilyn Monroe.
Renginys nemokamas, tačiau būtina iš anksto užsiregistruoti internetu ir parsisiųsti kvietimą (taikomas paslaugos teikėjo registracijos mokestis)
Skip to content