Concert institution "Kauno santaka"

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

David Lynx, Sylvain Charrier ir Kauno bigbendas | FRANCE IN JAZZ

Date, time & venue
2023-12-04
18:00 - 20:00

Other

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
„France in Jazz“ – gaivaus gūsio, stilinga prancūziškos muzikos programa, kurią Kauno bigbendas parengė kartu su dainininku David‘u Linx‘u ir dirigentu ir muzikantu Sylvain‘u Charrier‘u.
Programa „France in Jazz“ yra reveransas prancūzų dainininkui ir poetui Claude‘ui Nougaro, kuris savo dinamišką ir spalvingą biografiją pradėjo nuo Paryžiaus kabareto Monmartre ir plėtojo Brazilijos miestuose, Niujorke, prestižinėse Paryžiaus salėse.
Tai vienintelė proga kauniečiams ir miesto svečiams išgirsti intelektualų, žaismingą Kauno bigbendo ir prancūzų muzikos žvaigždžių koncertą. Romantiškų dainų ir spalvingų džiazo orkestruočių akvarelė neabejotinai įsuks į jausmingą muzikinį pasakojimą.
David‘as Linx‘as – belgų dainininkas ir dainų autorius, daugelį metų gyvenantis Prancūzijoje yra pelnęs gausybę apdovanojimų ir įvertinimų: „JazzIt“ (Italijos „Grammy“) kartu su Gregory Porteriu, Bobby McFerrinu, Kurtu Ellingu, Marku Murphy, Al Jarreau, Michaelu Bublé nominuotas geriausių tarptautinio džiazo vokalistų kategorijoje (2013 m.), kasmetinis Nyderlandų muzikos apdovanojimas (Edison Jazz Awards), kuris savo reikšmingumu prilygsta Amerikos „Grammy“ apdovanojimui ir yra įteikiamas už išskirtinius pasiekimus muzikos industrijoje, Belgijos karaliaus ir kultūros ministro 2008 m. paskelbtas Karūnos riteriu. Išleisti albumai, aktyvi koncertinė ir kūrybinė veikla David‘ą Linx‘ą laiko aukštai populiarumo olimpe, o jo dainos jau seniai tapo aukštai iškeltos kartelės emblema.
Sylvain‘as Charrier‘as – kompozitorius, aranžuotojas, džiazo vibrafonininkas ir perkusininkas bei dirigentas – tiek įgūdžių vienu metu savo muzikinėje karjeroje plėtojantis muzikantas sako, kad džiazas yra jo mėgstamiausia sritis, o įkvėpimo savo kūriniams semiasi iš prancūzų muzikos titanų Claud‘o Debussy ir Maurice’o Ravelio. Nuo 2012 m. jis bendradarbiauja su Grenoblio orkestru BIG BAND de FONTAINE, o savo programose ir kūriniuose miksuoja roką, soulą ir fanką su šmaikščiais su literatūriniais pagardais…. revoliucijų, nomeklatūros ir kt. „nemeniškomis“ temomis.
Atlikėjai:
DAVID LYNX, vokalas (Prancūzija / Belgija)
KAUNO BIGBENDAS (vyr .dirigentas Tomas Botyrius)
Dirigentas Sylvain Charrier (Prancūzija)
Bilietus galima įsigyti kauno valstybinio muzikinio teatro kasoje
Projektą remia Lietuvos kultūros taryba
Skip to content