Concert institution "Kauno santaka"

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas. Naujametinis Frank Sinatra Show

Date, time & venue
2023-12-16
17:00 - 18:00

Other

Mokamas/Nemokamas
Mokamas

„Frank Sinatra Show“ – vienas galingiausių ir populiariausių tribute projektų Lietuvoje. Jo vokalistas – vienas talentingiausių nūdienos Lietuvos scenos balsų Dainotas Varnas. Akompanuoja – nuostabus ir visų mylimas Kaunas Big Band.

Naujausiomis spalvomis sužibęs „Frank Sinatra Show“ matuojasi patį puošniausią – naujametinį  – rūbą. Šou žiūrovus džiugins Marijampolėje, Klaipėdoje ir Kaune. O įspūdinga ir staigmenų kupina metų pabaiga laukia gruodžio 31 d. Vilniuje, ASG arenoje.

Būti šio šou vokalistu nėra lengva užduotis. Visi žinome  kūrinius „My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „New York, New York“, „Feeling Good“, „Let it Snow“ ir kt. Franko Sinatros atliekami jie skamba lengvai ir neatrodo sudėtingi, tačiau tai labai apgaulingas įspūdis.

Gerai sudainuoti Franko Sinatros dainas reikia ne tik itin profesionalaus vokalo ir teorinių atlikimo su orkestru žinių, bet ir išskirtinio muzikalumo.  Dovanos, kurią suteikia kažkas iš aukščiau.

Dainotas Varnas jau ne kartą įrodė – Dievo dovaną jis turi. Debiutavęs „Frank Sinatra Show“, šis jaunas ir itin muzikalus vokalistas iki širdies gelmių sužavėjo publiką.

Jo švelnaus šilto tembro balsas dainoms suteikė intymumo, o ilgi metai vokalo praktikos – nugludintos kokybės. Paskutinį štrichą pridėjo įgimtas talentas tarsi šeštu jausmu nuskenuoti muzikos kūrinį ir suteikti jam  neapčiuopiamos charizmos. Būtent tai ir sukuria „Frank Sinatra Show“ įsimintinumą, puošnumą ir išliekamąją vertę.

Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas  „Naujametinis Frank Sinatra Show“ – tarsi tobulai nušlifuotas deimantas su kiekviena daina įgaunantis vis naują, dar nematytą žaižaruojantį spindesį.

Dainininkas prisipažįsta, kad labiausiai laukia, bet tuo pačiu ir jaudinasi, per dainos „My Way“  atlikimą. „Ši daina asmeniškai labai artima. Mano kelias į didžiąją sceną buvo ilgas. Tačiau jau kelis metus esu puikiame  augimo procese. Tai, kur esu dabar, nebuvo atnešta ant padėklo. Tai ilgų metų kūrybos ir darbo, sėkmių ir nesėkmių, užsispyrimo ir nepasidavimo rezultatas. Kaip Sinatra ir dainuoja savo garsiausiame hite: taip, aš tai padariau“, – sako Dainotas Varnas.

Jis įsitikinęs, kad žiūrovas, pasirinkęs vakarą praleisti su „Naujametiniu Frank Sinatra Show“, širdyje išsineš bent kruopelę gerumo, grožio ir džiaugsmo. „Argi ne čia ir slypi amžinosios muzikos galia?“, – šypsosi jis.

Skip to content