Concert institution "Kauno santaka"

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Dainotas Varnas ir Kauno bigbendas – FRANK SINATRA SHOW | Vilnius

Date, time & venue
2023-03-03
18:00 - 19:10
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilnius, Lithuania
Dainotas Varnas debiutuoja populiariausiame Lietuvoje tribute projekte – „Frank Sinatra Show“!
Drauge su Kauno bigbendu jis atliks populiariausių legendinio F. Sinatros dainų programą.
„My Way“, „Strangers in the Night“, „Fly Me to the Moon“, „Under My Skin“, „Love and Married“ „Let It Snow“,, „New York, New York“ – mažai rastum žmonių, kurie nebūtų bent vieno girdėję. Franko Sinatros superhitai, iškart suskamba kiekvieno galvoje.
Dainininkas juos atlikdavo labai lengvai – tiesiog virtuoziškai. Neapsirikite, jie atrodo plunksnos lengvumo tik todėl, kad Amerikos legenda pasižymėjo išskirtiniu muzikiniu talentu ir turėjo daugybę metų praktikos. Jis ypač saugodavosi peršalimo, o į pasirodymus scenoje žiūrėjo be galo atsakingai.
Dainuoti Franko Sinatros pilną dainų programą su bigbendu reikia ne tik talento ir įgimto muzikalumo, bet ir tam tikro tembro vokalo bei gebėjimo perteikti tą sunkiai nusakomą „sinatrišką“ žavesį.
Dainotas Varnas – vienas muzikaliausių ir gražiausio tembro Lietuvos popscenos dainininkų. Jis dainuoja beveik visą gyvenimą – nuo pat pirmos klasės legendiniame berniukų chore „Ąžuoliukas“. Ir vėliau vokalą tobulindamas pas tituluotus pedagogus ir vystydamas savo solinę karjerą. Jo gebėjimas žongliruoti net labiausiai vingriomis melodijomis tiesiog būtinas, kad sėkmingai atliktum Franko Sinatros dainas. 2022 m. metų pabaigoje vykusiame LRT muzikiniame projekte „Miuziklo garsai“ Dainotas pelnė daug žiūrovų ir komisijos simpatijų bei užėmė II vietą.
Dainininkas  koncertams rengiasi tarsi aktorius pagrindiniam vaidmeniui svarbiame filme. „Perskaičiau, ką tik radau apie patį Sinatrą, dabar ėmiau domėtis to laikmečio amerikietiška muzika, mada, elgesio normomis, net kalbos maniera “, – sako D. Varnas.
„Frank Sinatra Show“ su Kauno bigbendu – rimtas iššūkis, tačiau didžiulio talento Dainotas Varnas turi visas tam reikalingas savybes. Laukia labai įdomus ir įspūdingas muzikinis įsikūnijimas.
Skip to content