Mieli koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ koncertų ir kitų renginių lankytojai, žiūrovai, klausytojai, ačiū, kad esate kartu!
Kiekvienas Jūsų apsilankymas mūsų renginiuose – tai didžiulė dovana ir įkvėpimas kurti dar daugiau muzikalių, nepakartojamų akimirkų.
Norime ir toliau džiuginti Jus muzika, geriausiomis emocijomis ir širdį šildančiais susitikimais, todėl labai lauksime Jūsų atsiliepimų! Skirkite vos kelias minutes ir pasidalinkite savo įspūdžiais – Jūsų nuomonė padės mums augti ir kurti dar geresnius renginius.

Jaunatviška energija, kai „muzika PUČIA“…
Šių metų koncertų ciklas „muzika PUČIA“ dar kartą įrodė, kad pučiamųjų muzika gali būti šiuolaikiška, netikėta ir kupina jaunatviškos energijos. Iš vieno koncerto prieš devynerius metus išaugęs projektas šiandien tapo


