Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

ATMINTIES KELIAIS: VYTAUTO MAČERNIO STOTELĖS. LAIŠKAI

Renginys vyks
2021-11-21
18:00 - 19:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Atminties kelias. Laiškai

Trijų renginių ciklo „Atminties keliais: Vytauto Mačernio stotelės“ muzikinis spektaklis „LAIŠKAI“ skirtas poeto gimimo 100-mečiui paminėti. Programos premjerą atliks Kauno nacionalinio dramos teatro aktoriai Saulius Čiučelis ir Saulius Bagaliūnas kartu su Kauno muzikos ansamblio „AINIAI” muzikos atlikėjais.

Poeto laiškai sužadėtinei Bronei Vildžiūnatei – tarsi laivai, kurie plaukia į vieną pusę. Negrįžtant, be atsako… Šviesūs, persmelkti meile, su nuotaikingomis istorijomis ir santykiu į skirtingas aplinkas. Jose sukasi mylimoji, šeimos nariai ir pažįstami, literatūra, kelionės Lietuvoje. Taip pat ir vidiniai monologai, žaižaruojantys turtingomis žodžio ir emocinėmis kreivėmis.

„Laiškai“ – tai intymus išsikalbėjimo aktas, kuriame susitinka Poetas pats su savimi… Ryškias ir garsiai artikuliuotas Poeto mintis (aktorius Saulius Čiučelis) dabarties šviesoje keičia matinis ir mąslus prisiminimų fonas: atklystantis iš praeities, tačiau apgaubtas nuojautų ateičiai (aktorius Saulius Bagaliūnas). Poetas – tarsi gyvenimo, kūrybos, vienišumo ir lemties metafora, kurią lydi gyvai improvizuojami kompozitorės Zitos Bružaitės garsiniai ir režisieriaus Arvydo Lebeliūno sceniniai sprendimai.

Kelionės, laukimas, santykis su šeima ir begalinis troškimas būti kartu ir su savo mylimąja, kartu kurti ateitį… Liūdnos ir žaismingos, kasdienės ir svajingos mintys jungiasi su eilėraščiu ir koncertinių kanklių, birbynės, tabalų muzikos garsais, kuriančiais foną Vytauto Mačernio gyvenimui.

Vytautas Mačernis ir Bronė Vildžiūnaitė. Laiškai
Vytautas Mačernis ir Bronė Vildžiūnaitė
Ciklas „Atminties keliais: Vytauto Mačernio stotelės“
LAIŠKAI
Lapkričio 21 d. 18 val.
Kauno kamerinis teatras (Kęstučio g. 74A)
SAULIUS BAGALIŪNAS ir SAULIUS ČIUČELIS
(aktoriai)
KAUNO MUZKOS ANSAMBLIAI „AINIAI“
Organizatorius: koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba
Informacinis rėmėjas: Kauno diena
Partneris: Kauno miesto kamerinis teatras

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content