Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

MUZIKINIS NUOTYKIS „DŽIAZOLENDAS“ | VILNIUS

Renginys vyks
2021-11-28
14:00 - 15:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Renginys skirtas vaikams
Vaikams
Džiazolendas

Lapkričio 28 d. 14 val. „Trimito“ koncertų salėje (T. Ševčenkos g. 19A, Vilnius) charizmatiškasis aktorius Andrius Žiurauskas ir kultinis Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis) įtrauks visus mažus ir didelius į muzikinį nuotykį „Džiazolendas“.

Klasikinėje muzikoje daug vaikams skirtų kūrinių, susijusių su pasakų personažais, vaikiškomis istorijomis. Tačiau „Džiazolendas“ – ypatingas muzikinis nuotykis. Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ su Kauno bigbendu pristato, originalų džiazo muzikos kūrinį visai šeimai!

Muzikinio nuotykio autorius, kompozitorius ir trombonininkas Jievaras Jasinskis specialiai šiai programai muziką kūrė pagal atraktyvias vizualizacijas. Visi – ir maži, ir dideli – kviečiami sėstis į smagų džiazo muzikos traukinį, ir su visad nuotaikingu Andriumi Žiurausku patirti nuotykių mėnulyje, vandenyje, piratų laive, veidrodžių karalystėje… O gal kitur?.. Visų paslapčių negalime atskleisti, nes kokie gi tada būtų nuotykiai?! 😉

„DŽIAZOLENDAS“ – kūrinys, kuriame visi atlikėjai yra personažai, o klausytojai – aktyvūs dalyviai. Nors muzikinis nuotykis skirtas vaikams, tačiau kviečiame pasiklausyti ir suaugusius, nes visiems mums reikia džiazo ir mažo lopinėlio pasakų žemėje, vadinamo „land“ 🎷🗺

Kelionės į „Džiazolendą“ instrukcijos:

🧭 kryptis – vakarai…

⏳ trukmė – valanda…

✅ pasiimti – mamą, tėtį ir drąsiausius draugus…

👕 apranga – tinkanti nuotykiams…

🎫 bilietas – perka tėveliai…

Nuotykiai prasideda! 😎

 

Muzikinis nuotykis
„DŽIAZOLENDAS“

KAUNO BIGBENDAS
(vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)

Režisierius ir aktorius
ANDRIUS ŽIURAUSKAS

Dirigentas
VYTAUTAS LUKOČIUS

 

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Skip to content