Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„PENKIAŠAKIS DOBILĖLIS“ MARIJAMPOLĖJE

Renginys vyks
2021-11-14
18:00 - 20:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Penkiašakis dobilėlis

„Dobilėlis penkialapis“, klasika tapusi komedija, ne kartą pastatyta teatruose,televizijos ekranuose sugrįžta atnaujintu – originalios muzikos spektaklio rūbu. Naujajame dviejų dalių muzikiniame spektaklyje „Penkiašakis dobilėlis“ linksmai žvelgiama į naivuolius, įvairaus plauko sukčius, gebančius manipuliuoti žmonių likimais. Muzikinėje komedijoje atidengiamos pastovios žmonių ydos – kvailumas, puikybė, godumas, kurios nesikeičia nuo žmonijos atsiradimo pradžios. Yra dalykų, kurie niekuomet nesensta ir nepraranda savo aktualumo bei žavesio. Toks yra ir naujasis „Penkiašakis dobilėlis“, kuriame netikėti bei komiški posūkiai pateikiami žvelgiant iš šių dienų perspektyvos.

Pagalvokime, ar tai ne apie mus? 🍀

„PENKIAŠAKIS DOBILĖLIS
(pagal Balio Sruogos komediją „Dobilėlis penkialapis“)

Laprkičio 14 d. 18.00 val. Marijampolės dramos teatre

EDMUNDAS SEILIUS
KRISTINA ZMAILAITĖ
ALGIRDAS BAGDONAVIČIUS

Kauno muzikos ansamblis „AINIAI“

Libreto autorius – Nerijus Petrokas
Kompozitorius – Giedrius Svilainis
Scenografas – Sergejus Bocullo
Vaizdo instaliacijų autorė – Vesta Obolevičiūtė
Kostiumų dailininkė – Daiva Petrulytė

Spektaklio trukmė – 2 val.

Organizatorius: koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
(vadovas Vaidas Andriuškevičius)

Informacinis rėmėjas: Kauno diena
Partneris: Kauno valstybinis muzikinis teatras

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content