Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kauno Bigbendo ir Marijono Mikutavičiaus koncertas

Renginys vyks
2022-07-30
20:00 - 21:30
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43
Palanga, Lithuania

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas

Saulėtoms vasaros ir ankstyvo rudens akimirkoms – Marijono Mikutavičiaus dainų fiesta. Skambės dainos, kurios pirmą kartą bus aprengtos džiazo orkestro rūbu. Kartu su Kauno bigbendu Marijonas Mikutavičius atliks septyniolika dainų, daugeliui mūsų jos tapo ne tik muzikiniais hitais, bet ir gyvenimo įvykių dalimi. Roko ir bigbendo jungtis, prisodrinta spalvingų pučiamųjų instrumentų linijų atskleis dar negirdėtus mums atpažįstamų Marijono Mikutavičiaus dainų veidus.

Todėl tokiam sumanymui buvo specialiai atliekamos aranžuotės, kurias su ypatingu vitališku užmoju ir energija parengė Jievaro Jasinskio vadovaujama kūrybinė grupė ‘JJA Music’ (Jievaras Jasinskis, Liutauras Janušaitis, Leonardas Pilkauskas, Karolis Šarkus). „Ši programa turi stiprų energetinį užtaisą, kad grojant atrodo tuoj-tuoj visi pakilsim. Manau, kad Marijono ir Kauno bigbendo kūrybinis aljansas suteiks sparnus ir mūsų klausytojams“, – šviežia emocija dalinasi Kauno bigbendo vyr. dirigentas, kompozitorius, aranžuotojas ir trombonininkas Jievaras Jasinskis ir kviečia į koncertus.

Pasižymime datas, kviečiame bičiulius ir kartu su Marijonu Mikutavičiumi bei Kauno bigbendu (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis) keliaujame į Palangą (liepos 30 d.), Vilnių (rugpjūčio 18 d.) ir Kauną (rugsėjo 8 d.).

Skip to content