Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

Kauno Bigbendas ir Marijonas Mikutavičius Kaune

Renginys vyks
2022-09-08
19:00 - 20:30

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas
Pirmą kartą Kaune! Unikalus projektas – Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas – rugsėjo 8 d. VDU Botanikos sode, „Hoptrans“ arenoje!
Garsiausios ir mėgstamiausios Marijono dainos nušvis ryškiomis spalvomis ir džiugins smagiu skambesiu. O gimtajame Kaune, kur net sienos padeda, bigbendas skamba dar plačiau ir išraiškingiau!
„Bigbendas visuomet neša džiugesį ir valiūkišką nuotaiką, todėl bus garantuotai linksma ir labai įdomu ne tik žiūrovams, bet ir man pačiam“, – sako Marijonas.
Kauno bigbendas – miesto pažiba ir itin aukšto meistriškumo orkestras, per trisdešimt gyvavimo metų grojęs pačio įvairiausio stiliaus muziką ir bendradarbiavęs su garsiais solistais iš Lietuvos ir užsienio.
Marijonas drauge su Kauno bigbendu pristatys rinktinių dainų programą, kurioje skambės ir garsiausi hitai, ir naujausi kūriniai. Kol kas tikslus kūrinių sąrašas neatskleidžiamas, bet galima net nemačius lažintis, kad „Trys milijonai“ tikrai bus. Marijonas pasakojo, kad labai nekantrauja išgirsti, kaip skambės specialiai bigbendui aranžuotos jo dainos. Jų aranžuotes kuria vyriausiasis bigbendo dirigentas, milžinišką aranžavimo patirtį turintis, Jievaras Jasinskis.
Skip to content