Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

KALĖDOS VISIEMS | VILNIUS

Renginys vyks
2021-12-26
13:00 - 14:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Nemokamas
Kaledos visiems 2021

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ kviečia į tradicinį, tačiau… kitokį kalėdinį koncertą „KALĖDOS VISIEMS“ antrąją Šv. Kalėdų dieną!

Laukdami Kalėdų žvaigždės nušvitimo, vieni kitiems ruošiame dovanas ir tikime, kad šios šventės bus šviesesnės ir leis mums visiems pajusti artumą ir bendrystę. Gražiausiai metų šventei du žinomi Lietuvos kolektyvai klausytojams rengia įsimintiną muzikinę dovaną. Valstybinis choras „Vilnius“ ir šiemet savo 60-metį minintis Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, sujungę kūrybines jėgas Vilniuje ir Kaune kviečia į Kalėdų dvasia dvelkiančią muzikos valandą.

Antrąją Šv. Kalėdų dieną, gruodžio 26 d. 13.00 val. Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje skambės melodinga ir viltingai nuteikianti šventinė programa, kurią pradės Lietuvos muzikos patriarcho Juozo Naujalio kalėdinės giesmės. Chorinių iniciatyvų ir kompozitoriaus Josepho M. Martino Kalėdų kantatos „Invitation to a Miracle“ puslapiai pristatys Kristaus gimimo istoriją – nuo pranašystės iki stebuklo paskelbimo. Koncerto kulminacija – lotyniškosios olandų kompozitoriaus Jacobo de Hanno gospelo tradicijos mišios, sukurtos prieš penkerius metus (2016 m.). Kiekviena šio kūrinio dalis ir melodijos vingis džiugiai skelbia, kad Kalėdos – Kristaus gimimo šventė – yra skirta mums visiems!

 

„KALĖDOS VISIEMS“

Gruodžio 26 d. 13.00 val. Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje

KAUNO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „ĄŽUOLYNAS“
(vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)

VALSTYBINIS CHORAS „VILNIUS“
(meno vadovas ir vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas)

 

Organizatorius:
koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
(vadovas Vaidas Andriuškevičius)

 

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu nuo 2021 rugsėjo 13 d. renginyje gali dalyvauti tik asmenys turintys Galimybių pasą. Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content