Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„GRAŽIAUSIOS MEILĖS DAINOS“

Renginys vyks
2022-02-14
18:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas

Vasario 14 d. 18 val. Kauno VDU Didžioje salėje, specialią programą „Gražiausios meilės dainos“ pristato Karina Krysko, Jeronimas Milius ir Kauno bigbendas.

Pasitelkę profesionalumu garsėjantį Kauno bigbendą, jie jau dabar atidžiai renka dainas naujam koncertui. „Noriu, kad muzikantai scenoje turėtų, ką veikti. Ieškau tokių pasaulinių superhitų, kurie gerai skambėtų būtent su bigbendu. Juk turime visą orkestrą, reikia jį išnaudoti“, – sako J. Milius.

Abu dainininkai tikina, kad orkestras koncertui suteikia ne tik šventiškumo, bet ir jėgos, erdvės pojūtį. „Esame tai patyrę. Nuotaika išties būna išskirtinė. Net balsai skamba skaidriau“, – sako jie.

Koncertui „Gražiausios meilės dainos“ bus kuriamos specialios dainų aranžuotės skirtos bigbendui. Karina ir Jeronimas norėtų linksmo ir smagaus vakaro su garsiausiais pasaulio hitais, tačiau svarsto bigbendui aranžuoti ir savo autorinių kūrinių „Štai daina „Meile, lėk“ kaip tik labai tiktų, – šypsosi jie.

Dainininkai itin retai dainuoja ištisą koncertą su bigbendu. „Tai tik antras toks. Pirmas buvo jau senokai, tačiau jau tada scenoje puikiai jautėmės drauge. O dabar – tik dar geriau. Proga mums artima, puikiai tinkame meilės dienai“, – sako vasarą vestuves atšokusi pora.

Nors galima pamanyti, kad Karina ir Jeronimas nuolat drauge ir kasdieniniame gyvenime, ir scenoje, tačiau darbe jie retokai susitinka. Dažniausiai tai būna miuziklai, tačiau nebūtinai jiems tenka įsimylėjėlių vaidmenys. „Štai spektaklyje „Karmen“ aš esu blogietis ir rezgu planą, kaip Kariną (Katariną) nužudyti“, – juokiasi J. Milius ir priduria, kad jie vienas kitam nespėja atsibosti nei scenoje, nei namuose.

„Scenoje vienas kito net pasiilgstame, todėl galimybė pristatyti bendrą gražiausių meilės dainų programą mus labai džiugina. Jau dabar jaučiame, koks puikus bus koncertas ir labai jo laukiame“, – sako jie.

Tiketa.lt informacija

 

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu, nuo 2022 m. sausio 17 d. vyresni nei 6 metų žiūrovai ir (ar) dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėtų ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai, taip pat jei renginio metu nedėvimas respiratorius (išskyrus dėl medicinių priežasčių).

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content