Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

AR AMERIKA PIRTYJE?! | TELŠIAI

Renginys vyks
2022-03-12
18:00 - 20:00

Kiti

Mokamas/Nemokamas
Mokamas

Nusibodo banalybės, pigūs anekdotai, muilo operų siužetai ir kompiuteriu kurta muzika?! Čia žiūrovai išvys nuoširdžią, TIKRĄ komediją. Ir nepaprastą – muzikinę! „AR AMERIKA PIRTYJE?!“ – tai muzika ir dainomis atgaivinta pirmoji lietuviška pjesė, su dideliu pasisekimu gastroliuojanti po Lietuvos miestų sales.

„Ak, Amerika…“ – ne kartą atsidus spektaklio herojai, patys puikiai suprasdami, kad „gera ten, kur mūsų nėra“. Čia lietuviškos vantos į šipulius sutrupins „pažadėtosios žemės“ miražus, o pirties karštis šmaikščiai apnuogins patikliųjų silpnybes ir savanaudiškųjų klastą. Iš veikėjų (o gal ir mūsų pačių) pasijuokti leis šaržuotais personažais virtusios žmogiškos ydos: godumas, kvailumas ir puikybė. 

Klasikinio lietuviško spektaklio siužetą režisierius Nerijaus Petroko atgaivino melodijomis, specialiai aranžuotomis žinomo TV projektų dirigento Vytauto Lukočiaus. Patrauklų kūrybinį sumanymą Lietuvos salėse įgyvendina scenos vijurkas Deivis Norvilas, kylanti šalies solistė, žavingoji Sandra Lebrikaitė ir šiemet 30-metį švenčiančio Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ artistai.

Tačiau ką reiškia klaustukas ir šauktukas, atsidūrę spektaklio pavadinime? Ateikite ir sužinokite patys – juk tai naujas žvilgsnis į klasika tapusią komediją! Flag: United States on Google Android 12L🌿🧖❓❗

„AR AMERIKA PIRTYJE?!“
pagal Keturakio (A. ir J. Vikutaičių) komediją „Amerika pirtyje“

Kovo 12 d. 18.00 val. Telšių Žemaitės dramos teatre

Kauno muzikos ansamblis „AINIAI“

Vaidina:
DEIVIS NORVILAS – Vincas
SANDRA LEBRIKAITĖ – Agota
RYTIS JANILIONIS – Antanas
OSVALDAS PETRAŠKA – Bekampis
NERIJUS PETROKAS – Faibčikas
DALIUS IVANAUSKAS – Piršlys

Scenarijaus autorius ir režisierius
NERIJUS PETROKAS

Spektaklio trukmė – 2 val.

 

Renginio organizatorius: koncertinė įstaiga „Kauno santaka“

 

Remiantis LR Vyriausybės operacijų vadovo sprendimu, nuo 2022 m. sausio 17 d. vyresni nei 6 metų žiūrovai ir (ar) dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėtų ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai, taip pat jei renginio metu nedėvimas respiratorius (išskyrus dėl medicinių priežasčių).

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad organizatorių medžiaga (nuotraukos ir video klipai) su Jūsų atvaizdu būtų viešinami medijose.

Skip to content