Su šventuoju prisikėlimu! | ONLINE

Kolektyvas
„Ąžuolynas“
Renginio data
Renginio laikas
12.00 val.
Renginio vieta
Online

Jėzaus Prisikėlimo šventei Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ parengė Andrew Lloyd Webberio ir Timo Rice‘o – „Jėzus Kristus superžvaigždė“ („Jesus Christ Superstar“) fragmentus. 1971 m. debiutavęs Brodvėjuje, šis legendinis kūrinys šiemet skaičiuoja 50 metų. Roko operoje, kuri pasaulyje buvo pastatyta apie penkiasdešimt kartų atsispindi paskutinių evangelijose aprašytų įvykių savaitė. Aktualiomis ir prasmingomis mums visiems mintimis dalinsis VDU Katalikų teologijos fakulteto dekanas – diak. doc. dr. Benas Ulevičius.

Šis sveikinimas yra koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ virtualaus projekto „Atviri langai“ dalis. Transliacija vyks įstaigosYouTube kanale bei Facebook platformoje.

Šv. Velykos kviečia švęsti atsinaujinimą ir gyvenimą. Atidarome langus sprogstančiam pavasariui su tikėjimu ir viltimi, kad nepasiduosime vienumos, liūdesio, silpnumo akimirkoms. Pakelkime akis į dangų, atverkime plačiai širdis, nes prieš Atpirkėjo sostą esame visi matomi, mylimi, apdovanoti.

Linkime, kad Prisikėlimo džiaugsmas pasiektų jūsų namus, kiekvieną šeimą, žmogų. Pabuskime ir prisikelkime su Velykų žinia, o baikime dieną su padėka.

Aleliuja!


Kauno santaka; orkestras Ąžuolynas; šv. velykos

Paskutinio redagavimo data: 2021-04-06