Kūrinio „Dieve, laimink Lietuvą“ premjera

Kolektyvas
Kauno Bigbendas

31 – asis Laisvos Lietuvos pavasaris... Kaip ir visas pasaulis, šiandien išgyvename iššūkių laiką, bet stipriai jaučiame laisvės vėjus. Daugelis mūsų prisimename šalies atgimimą, kuris tris dešimtmečius augino mus ir mūsų valstybę. Kur bebūtume – Lietuvoje ar atokiausiuose pasaulio kampeliuose – prisiminkime, kad mus jungia mūsų kalba, istorija, gyvenimo džiaugsmai, rūpesčiai ir svajonės. 

 

Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“, pasitikdama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną kartu su būriu bendraminčių – Kauno bigbendu (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis), soliste Sandra Lebrikaite, Kauno technologijos universiteto akademiniu choru „Jaunystė“ ir Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos estradine grupe „Dangi“ (abiejų kolektyvų vadovė Danguolė Beinarytė), dirigentu Vytautu Lukočiumi, siunčia šventinį sveikinimą ir kviečia prisijungti dainomis bei sveikinimais.

 

Kovo 11 d. 12.00 KĮ „Kauno santaka“ trečią kartą šiais metais atvers langą muzikai ir laisvės vėjams. Skambės Sąjūdžio mitingų dvasią prisimenanti Gintauto Abariaus ir Gintaro Zdebskio daina „Dieve, laimink Lietuvą“ (Jievaro Jasinskio aranžuotė).

Transliaciją bus galima stebėti KĮ „Kauno santaka“ YouTube kanale. 

 

Dainos žodžiai lai bus palinkėjimas mums visiems ir Lietuvai. Pasidžiaukime mūsų laisve!

 

„...Palaimink, Dieve, mus motinos kalba,

    Juk visiems mums vieną kraują davė Lietuva.

 


Kauno santaka; Kauno bigbendas; Kovo 11

Paskutinio redagavimo data: 2021-03-12