Vasario 16-ąją kauniečiai suvienys šešis Lietuvos orkestrus

Kolektyvas
„Ąžuolynas“

Nors šiais metais dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos negalėsime išeiti į miestų aikštes, susikibus žygiuoti bei jausti vienybę – orkestras „Ąžuolynas“ kartu su dar penkiais Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrais kviečia Lietuvą sveikinti virtualiai. Iš šešių miestų iškilmingai skambės antruoju Lietuvos himnu tapusi Stasio Šimkaus ir Jurgio Zauerveino dainos „Lietuviais esame mes gimę“ orkestrinė versija, simbolizuojanti ne tik šventę, bet ir prasmingą vienybės sueigą. Prie šios vienybės sueigos prisijungė ir Europos Parlamento narys, mokslininkas, profesorius Liudas Mažylis, kuris transliacijos metu pasidalins savo įžvalgomis apie Vasario 16-osios svarbą Lietuvai ir kokie nenugalimi mes esame, veikdami vieningai. Vasario 16 d. 12 val. atverkime langus ir drauge pasveikinkime Lietuvą! Tiesioginė transliacija vyks koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ „YouTube“ kanale bei „Facebook“ platformoje. Iniciatyva yra tęstinio virtualaus koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ projekto „Atviri langai“ dalis.

 

Vasario 16-osios iniciatyvoje dalyvauja Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, Šiaulių pučiamųjų orkestras, Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų orkestras „Garsas“, Palangos orkestras, Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestras, Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų orkestras, profesorius L. Mažylis, dirigentas Giedrius Vaznys.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/vasario-16-aja-kaunieciai-suvienys-sesis-lietuvos-orkestrus-1011807

 

 

 


Kauno santaka; Orkestras Ąžuolynas; vasario 16

Paskutinio redagavimo data: 2021-02-15