ATVIRI LANGAI. SVEIKINAM LIETUVĄ! | ONLINE

Kolektyvas
„Ąžuolynas“
Renginio data
Renginio laikas
12.00 val.
Renginio vieta
Online

Prieš 103 metus, Vasario 16 dieną Lietuva paskelbė atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą valstybę. Kokie mes tapome, ką užauginome per daugiau nei šimtmetį ir per kiekvienus nueitus Laisvės metus? Žvelgdami į šimtametės valstybės puslapius, kiekvieną dieną visi kartu kuriame Lietuvą.

Ši data yra ypatingai reikšminga vienam iš Kauno simbolių – Kauno pučiamųjų instrumentų orkestrui „Ąžuolynas“, kuris nuo pat atkūrimo laikotarpio dalyvauja visose Valstybinėse šventinėse ir koncertinėse iniciatyvose. Nors dėl šiuo metu pasaulį sukausčiusios pandemijos negalėsime išeiti į miestų aikštes, susikibus žygiuoti ir jausti vienybę, tačiau orkestras „Ąžuolynas“ kartu su dar penkiais Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrais kviečia Lietuvą pasveikinti virtualiai: Vasario 16 d. 12 val. iš šešių miestų, tiesioginės transliacijos metu, iškilmingai skambės antruoju Lietuvos himnu tapusi, Stasio Šimkaus ir Jurgio Zauerveino dainos „Lietuviais esame mes gimę“ orkestrinė versija simbolizuojanti ne tik šventę, bet ir prasmingą vienybės sueigą. Prie šios vienybės sueigos prisijungė irEuropos parlamento narys, mokslininkas, profesorius Liudas Mažylis, kuris transliacijos metu pasidalins savo įžvalgomis apie Vasario 16-osios svarbą Lietuvai ir kokie nenugalimi mes esame veikdami vieningai.

 

Tiesioginė transliacija vyks koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ YouTube kanale bei Facebook platformoje. Iniciatyva yra tęstinio virtualaus koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ projekto „Atviri langai“ dalis.

 

Vasario 16 – osios iniciatyvoje dalyvauja - Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, Šiaulių pučiamųjų orkestras, Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų orkestras „Garsas“, Palangos orkestras, Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestras, Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų orkestras.

 


Kauno santaka; orkestras Ąžuolynas; vasario 16

Paskutinio redagavimo data: 2021-02-17