Swing Out Show | Online

Kolektyvas
Kauno Bigbendas
Renginio data
Renginio pabaiga

Koncertas online: Peržiūrėti galima bet kada iki gruodžio 31 d.

Pasaulinį pripažinimą pelniusi atlikėja Gunhild Carling kartu su Kauno bigbendu prieš 2 metus  kaip vijurkas prasisuko 3-juose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Publika aikčiojo ne tik šio muzikinio aljanso, bet ir nuo įspūdingo šou. Po laikino kalbos praradimo pirmasis publikos ištartas žodis buvo „WOW“! Šiandieną turite progą sugrįžti į vieną iš šių  „WOW“ koncertų, „susprogdinusių“ VDU didžiąją salę, į kurį bilietai buvo iššluoti dar gerokai iki koncerto dienos, tie kuriems nepavyko patekti ir tie, kurie jau tai patyrė.

Gunhild Carling – neabejotinai viena talentingiausių dabarties atlikėjų, džiazo muzikantė ir multiinstrumentalistė, per metus apkeliaujanti šimtus pasaulio salių. Ji – ekspresyvi, žaisminga, nenuspėjama, komiška, dinamiška ir iki detalių profesionali. Tokį stiprų ir neblėstantį savo portretą ji paliko koncertuodama įvairiausiuose pasaulio miestuose.

„Swing Out Show“ – tai ne tik įsimintinas Kauno bigbendo proveržis, kurio metu klausytojai buvo vedami per šėlstančius ir romantinius svingo rimtus. Tai – Lietuvos džiazo istorijos fragmentas, džiuginantis individualiu skambesiu bei bravūra.

 

 

Gunhild Carling (Švedija)
Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)


Kauno bigbendas; swing; swingas; Gunhild; Gunhild Carlsen

Paskutinio redagavimo data: 2021-01-04