PARKO MUZIKA. #Nusišyps😊k!

Kolektyvas
„Ąžuolynas“
Renginio data
Renginio laikas
17:00
Renginio pabaiga
Renginio vieta
Kalniečių parkas

Vis dar vasara ir mes džiuginame kauniečius jau pamėgtais nemokamais koncertais „Parko muzika“! Kaip žinia, šiemet jie dar skambesni, nuotaikingesni ir vyksta su triguba jėga, nes prie šauniausio Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ prisijungė ir virtuoziškasis Kauno bigbendas bei lyriškieji „Ainiai“, kurie dovanoja smagiausią muziką ir šypsenas Jūsų veiduose, nes šių metų koncertų raktinis žodis #Nusišypsok!
Prieš kelerius metus mūsų pradėtą muzikinių vasaros sekmadienių piknikų ciklą Ąžuolyno parke tradiciškai atidarė #OrkestrasĄžuolynas su žaviosiomis šokėjomis. Džiazo prieskonį visai neseniai atnaujintų, Žaliakalnio širdyje įsikūrusių, Kauko laiptų fontanui suteikė #KaunoBigbendas. Į kauniečių labiausiai mėgiamą Kalniečių parką liepos 19 d. muzikaliai šypsotis kviečia orkestras „Ąžuolynas“, o štai Dainavos parke rugpjūčio 16 d. švelniai skambėti žada ansamblis #Ainiai.

Koncertų pradžia 17 h.


Ką atsinešti? Viską ko reikia piknikui!

Jei oro sąlygos muzikinėms šypesnoms nebus palankios, koncertai nevyks arba bus perkelti. Apie tai organizatoriai būtinai praneš 😊

Kada ir kur susitinkame:                                                                                                   

07 | 19 Kalniečių parkas #OrkestrasĄžuolynas

08 | 16 Dainavos parkas #Ainiai


parko muzika

Paskutinio redagavimo data: 2020-07-20