PARKO MUZIKA. #Nusišyps😊k!

Kolektyvas
Kauno Bigbendas
Renginio data
Renginio laikas
17:00
Renginio pabaiga
Renginio vieta
Kauno laiptų fontanas

Hey! Nusišypsok! Juk vasara! Be to, skubame pranešti: kauniečių pamėgti nemokami koncertai „Parko muzika“ šiemet vėl bus! Taip, jie grįžta skambiai, nuotaikingai ir su triguba jėga, nes juose  išvysite ne tik šauniausią Kauno orkestrą „Ąžuolynas“, bet ir virtuozišką Kauno bigbendą ir lyriškuosius „Ainius“, kurie pažada smagiausią muziką ir šypsenas Jūsų veiduose 😊Taip taip, nes šių metų koncertų raktinis žodis #Nusišypsok!

Prieš kelerius metus mūsų pradėtą muzikinių vasaros sekmadienių piknikų ciklą Ąžuolyno parke tradiciškai atidarys #OrkestrasĄžuolynas su žaviosiomis šokėjomis. Džiazo prieskonį visai neseniai atnaujintų Kauno laiptų fontanui suteiks Kauno bigbendas. Beje, labai romantiška vieta Žaliakalnio širdyje – nepraleiskite!. Į kauniečių labiausiai mėgiamą Kalniečių parką šypsotis kvies taip pat „Ąžuolynas“, o štai Dainavos parke švelniai skambės ansamblio #Ainiai melodijos.

Ką atsinešti? Viską ko reikia piknikui!

 

Kada ir kur susitinkame:                                                                                                   

06 | 28 Ąžuolyno parkas #OrkestrasĄžuolynas           

07 | 12 Kauko laiptų fontanas #KaunoBigbendas

07 | 19 Kalniečių parkas #OrkestrasĄžuolynas

08 | 16 Dainavos parkas #Ainiai

 

pradžia – 17 val.

 

Jei oro sąlygos muzikinėms šypesnoms nebus palankios, koncertai nevyks arba bus perkelti. Apie tai organizatoriai būtinai praneš 😊

 


parko

Paskutinio redagavimo data: 2020-07-13