ATŠAUKTAS! | XXI tarptautinis džiazo festivalis BIRŠTONAS 2020

Kolektyvas
Kauno Bigbendas
Renginio data
Renginio laikas
13:00 val.
Renginio vieta
Birštono kultūros centras

 

Informuojame, kad renginys dėl koronaviruso Lietuvoje paskelbtos ekstremalios padėties atšaukiamas. Bilietus galite grąžinti jų įsigijimo vietose.

 

Kauno bigbendo projektas „You don‘t know me“ feat. Leonardas Pilkauskas (sax) ir Daiva Starinskaitė (voc)

 

Tarsi intriguojančiu programos pavadinimu You don’t know me Leonardas Pilkauskas sieka atrasti klausytoją, kuris dar jo kūrybos nepažįsta. Tai visiškai naujas kūrėjo etapas - bigbendo aranžuotės iš originalių kompozicijų, kurios pasakos apie Leonardo gyvenimo etapus studijuojant muziką Hagoje ir Amsterdame, kuomet gimė kompozicijos įkvėptos miesto architektūros ar sutiktų ypatingų žmonių, kurie paliko neišdildomą įspūdį ar neužmirštamas emocijas visam gyvenimui. 

 

Programos skambesys įkvėptas tradicinės bigbendo muzikos estetikos, atliekantis originalią kūrybą - savitą, pasižyminčią netikėtais kompoziciniais sprendimais ir turinčią tam tikros filosofinės įkrovos. 

Stilistiškai muzikoje bus galima išgirsti Swing, Latin, Funk ar Rock muzikos bruožų. Programoje bus pristatomos ir vokalinės kompozicijos šiuo metu Didžiojoje Britanijoje gyvenančia ir kūriančia žinoma funkjazzsoulr’n’b dainininke - Daiva Starinskaite.

 

Leonardas su naujausia programa tarsi nori perduoti ypatingą žinutę apie meilę muzikai, kurios pagrindinis inspiracinis šaltinis yra emocija. Kūrybinis procesas yra nuolatinis ir tai tarsi niekada nesibaigiantis kelias, kuris labai liūdnas jeigu nėra meilės jame, todėl prisiminimai apie inspiracijas suteiks galimybę klausytojams susipažinti su ta, gal dar neatrasta kūrėjo dalimi.

 

 


biršt

Paskutinio redagavimo data: 2020-03-14