VISA YRA MUZIKA

Kolektyvas
Kauno Bigbendas
Renginio data
Renginio laikas
16:00 val.
Renginio vieta
Laisvės alėja

 

Ryškiausi, veržliausi muzikuojantys žmonės. Kas jie? Atspėjote! Tai – Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“,  Kauno bigbendas ir jaunatviškos Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos bei Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos pajėgos. Susitelkę į bendraminčių ratą jie spalio 1 dieną kviečia į atsinaujinančią Laisvės alėją švęsti muzikos dieną. Į siautulingus muzikinius sveikinimus įsilies ir kitą dieną savo profesinę šventę Angelų sargų dieną švenčiantys policijos darbuotojai. Kauno miesto širdyje mus girdėsite, matysite spalio 1 d. nuo 16.00 iki 18.00. O kas turės laiko – gali net iki Kėdainių nuskrieti. Ten Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ jus perkels į kaunietišką retro muzikos skambesį. Sako, kad bus tą dieną, kavos, naujas muzikinis laikraštis ir daug linksmų, gerą muziką mėgstančių žmonių. Kas sako? Koncertinė įstaigos „Kauno santaka“ slaptieji agentai. Tai ar gali būti kas geriau nei paprastą dieną miestą užliejanti muzika ir bičiulių būrys? Ne – tai geriausia, kas gali atsitikti paprastą antradienį - tad prisijunkite ir jūs, nes VISA YRA MUZIKA…

 

Pasaulinę muzikos dieną Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ pasitiks renginiu VISA YRA MUZIKA. Renginys vyks š. m. spalio 1 d. (antradienį), Laisvės al. 16–18 val. Švenėje dalyvaus mūsų įstaigos kolektyvai – Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir Kauno bigbendas.

 

SPALIO 1 D.

16 val.           Edukacijos ir muzikavimai.

16.30 val.      Šventinė Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro ĄŽUOLYNAS eisena nuo Įgulos bažnyčios iki Miesto sodo. Dalyvaus Kauno apskrities policijos darbuotojai.

17 val.           Šventinis KAUNO BIGBENDO koncertas.


muz

Paskutinio redagavimo data: 2019-10-03