Parko muzika

Kolektyvas
„Ąžuolynas“
Renginio data
Renginio laikas
17:00 val.
Renginio vieta
Ąžuolyno parkas

 

Pagaliau – pavasaris, saulė ir šiluma! O jei dar pridėtume gerą muziką ir puikią bičiulių kompaniją?

Praeitais metais startavusi koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ iniciatyva – sutelkti miestiečius į Kauno parkus neliko nepastebėta. 2018 metais Kauno pučiamjųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ stabtelėjo ir netgi – šokdino Ąžuolyno, Kauno Santakos, Dainavos bei Kalniečių parkuose. Žaluma, muzika, linksmi miestiečių veidai ir vasarai pasibaigus – ilgesys.... kad po žiemos vėl susitiktume muzikiniuose piknikuose, juolab, kad ne visi parkai aplankyti.

Šiemet tradicija bus tęsiama tuose pačiuose parkuose ir planuojama aplankyti naujus – Panemunės šilą, Draugystės parką. Simboliška, tačiau programos „Parko muzika“ atidarymas vyks Ąžuolyne ir šiemet sutaps su Sekminėmis – pavasario ir žalumos švente. Parkų muzikos programai pasirinkta populiarioji muzika, kuri visiems atpažįstama ir nuolat interpretuojama skirtingų atlikėjų bei orkestrų. Todėl, jei tik orai bus draugiški, šiemet galėsime kartu mėgautis gražiausiomis melodijomis iš ansamblių Boney M, ABBA, Queen, AHA, The Beatles ar solistų Stevie Wonder, Simon&Garfunkel repertuaro. Taigi – išsiilgusiems vasariškų orų ir geros muzikos „Ąžuolynas“ skelbia:

    – Įjungiame muzikinį vasaros laiką ir susitinkame gražiausiuose Kauno parkuose! Parkus atidarome birželio 9 dieną, o vėliau – skaitykite, ieškokite ir, žinoma – ateikite su bičiuliais, artimaisiais, kaimynais kurti saulėtas parkų nuotaikas.


parko

Paskutinio redagavimo data: 2019-05-15