Swing Out Show | Kėdainiai

Kolektyvas
Kauno Bigbendas
Renginio data
Renginio laikas
19:00 val.
Renginio vieta
Kėdainių arena

 

 

Svingo karalienė Gunhild Carling sugrįžta!

Žiūrovų pageidavimu į Kauną tiesiai iš Niujorko, po koncertinio turo JAV, vėl atvyksta švedų džiazo muzikos karalienė Gunhild Carling. Gunhild Carling ir Kauno bigbendo duetas prieš metus „užsidirbo“ audringas publikos ovacijas, o jos pasirodymai ir toliau stebina, užkrečia, nepalieka abejingų.
Žaisminga, galinga ir staigi kaip torpeda atlikėja vadinama švedų džiazo pažiba. Ji dainuoja, groja skirtingais instrumetais (trombonu, trimitu, arfa, dūdmaišiu, fortepijonu ir kt.) ir dažnai visus savo gebėjimus demonstruoja viename pasirodyme. "Swing Out Show" – tai svingo eros hitai, originalios Gunhild kompozicijos, šėlionės koncerto metu ir teatralizuotos staigmenos. "Chanzon", "Good Morning Baby", "Shaking The Bankok" – tai tik kelios kompozicijos, jau tapusios Gunhild Carling vizitine kortele.

Scenoje ji jaučiasi tarsi žongliruojantis magas – instrumentinius fragmentus keičia į dainavimą, stepo žingsnelius – į cirko elementus. Gunhild kuria muziką ir tekstus, improvizuoja, šoka, teatrališkai žaidžia ir įtraukia į savo pasirodymus klausytojus. Tačiau jos siunčiamos „įtampos“ auditorijai nėra pavojingos, priešingai – ilgam užkrečiančia pozityvia nuotaika. Todėl nenuostabu, kad koncerto pabaigoje nepajusime kaip kartu dainuosime, šoksime ir kursime Gunhild muzikos teatrą.

Gunhild Carling (Švedija)
Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)


Gun

Paskutinio redagavimo data: 2018-12-15