MUZIKINĖ ANIMACIJA | KAUNAS

Kolektyvas
„Ąžuolynas“
Renginio data
Renginio laikas
14:00 val.
Renginio vieta
Kauno valstybinė filharmonija

 

Su trenksmu į koncertų sales grįžta pašėlęs Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir animacinių filmų herojai. Jei dar nebuvote, nematėte negirdėjote – paskubėkite į šią muzikos ir pasakų šventę. Tie, kurie jau kartą susidūrėte – verta apsilankyti dar kartelį. Bus netikėtumų, muzikinių naujienų ir, žinoma – su muzika gausite šypsenų, juoko... O tai reiškia, kad jūsų organizmas pasipildys vitamino doze ir geromis emocijomis. Nepamirškite atsivesti ir tėvelių – juk jiems taip pat reikia ir energijos ir žvalaus nusiteikimo.

 

Per ilgą animacijos istoriją gimė daug gražios muzikos, kuri vis dažniau skamba ne tik kino teatruose. Kompozitorių animaciniams filmams sukurti garso takeliai nuolat grojami įvairių instrumentų. Koncerto popietę populiariausia filmukų muzika atkeliaus kartu su pučiamųjų orkestru. Taigi žaisminga muzikinės animacijos programa mažiesiems ir jų tėveliams. Apie ką? Apie mistinius ir didvyriškus nuotykius, susitikimus ir susidūrimus, o svarbiausia – apie tai, kad kaip ir pasakoje – taip ir gyvenime – visada nugali gėris ir tiesa! Netikite?! Ateikite ir jums apie tai papasakos Disnėjaus pasaulio herojai kartu su „Ąžuolynas“ ir pasakoriumi Remigijumi Endriukaičiu.

Programoje – gražiausios Disnėjaus pasaulio melodijos su nuotykiais pagal Naohiro Iwai, Phill Collins, Alan Menken, Michael Giacchino, Elton John, William Hanna, Kristen Anderson-Lopez

 

KAUNO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRAS „ĄŽUOLYNAS“

Dirigentas GIEDRIUS VAZNYS

Koncertą veda aktorius REMIGIJUS ENDRIUKAITIS

 

Bilietų kainos : 6, 8 Eur


filh

Paskutinio redagavimo data: 2018-10-19