Muzikinė komedija „Ar Amerika pirtyje?!“ Biržai

Kolektyvas
„Ainiai“
Renginio data
Renginio laikas
14:00 val.
Renginio pabaiga
Renginio vieta
Biržų kultūros centras

  Vaidina:
 Deivis Norvilas (Vincas)
 muzikos ansamblio „Ainiai“ solistai - Sandra Lebrikaitė (Agota), Rytis Janilionis (Antanas),
 Osvaldas Petraška (Bekampis);
 muzikos ansamblio „Ainiai“ muzikantai - Edmundas Gumuliauskas (Faibčikas), Dalius Ivanauskas (piršlys), taip pat Monika Jurgilaitė, Vytautas Švabauskas,

 Raimundas Kukanauskas, Narimantas Murauskas, Justinas Buta.

 Lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos KITAIP!
 Aranžuočių autorius: Vytautas Lukočius
 Vaizdo instaliacijų autorė: Vesta Obolevičiūtė

 Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“
 Vadovas Vaidas Andriuškevičius
 Koncertmeisteris Rytis Janilionis


 Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ pasirinko muzikinę komediją, sukurtą pagal Keturakio (brolių Antano ir Juozo Vilkutaičių) spektaklį „Amerika pirtyje“. Spektaklio scenarijaus autoriaus ir režisieriaus Nerijaus Petroko ranka plėtojamos amžinosios temos, t.y. visa puokštė žmogiškų ydų. Kūrybinė grupė ir scenoje šėlstantis Deivydas Norvilas – Deivis užduoda klausimą – „Ar Amerika pirtyje?“ ir palieka mums patiems rasti atsakymus apie naivų patiklumą, godumą, kvailumą, puikybę ir daugiaveidiškumą. Aranžuočių autorius Vytautas Lukočius kartu su ansamblio „Ainiai“ nariais pasistengė, kad lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos skambėtų atpažįstamai, tačiau kartu – ir naujai. Prieš metus šios muzikinės komedijos premjera įvyko Kauno Girstučio kultūros rūmuose, vėliau sėkmingai apkeliavo Lietuvos miestus – Tauragę, Alytų, Marijampolę, Panevėžį, Anykščius, Kėdainius, Raseinius.

 Ansamblis „Ainiai“ tiki, kad nepaprastas, tačiau suprantamas, melodingas ir šmaikštus, emocingas ir provokuojantis muzikinis spektaklis „Ar Amerika pirtyje?“ užkrės pozityvia energija ir giedromis mintimis.


 


Amerika

Paskutinio redagavimo data: 2017-09-22