NEDA & KAUNO BIGBENDAS

Kolektyvas
Kauno Bigbendas
Renginio data
Renginio laikas
14:00
Renginio vieta
Kauno valstybinė filharmonija

 

Du džiazo banginiai, kurie beveik sutverti vienas kitam. Pasižymintys veržlia improvizacijos energija, turintys įspūdingą istoriją ir užtarnautą reputaciją džiazo pasaulyje. Tai Neda Malūnavičiūtė ir Kauno bigbendas. Prieš Kalėdas surengusi turą arenose, ji trumpam grįžta prie ištakų ir prisimena kolektyvą, su kuriuo dalijosi aistra alikti džiazo muziką prieš porą dešimtmečių. Klausytojams didelį įspūdį paliko praėjusį lapkritį Kauno bigbendo jubiliejaus proga nuskambėjęs jos muzikinis sveikinimas kartu su saksofonininku Vytautu Labučiu.

Šis koncertas vyks sekmadienio popietę, tačiau puikiausiai atrastų vietą ir vakaro koncertų cikle. Todėl koncertas skirtas visai šeimai ir į jį būtina nuvesti jaunąją džiazo klausytojų kartą, kuriai reikėtų priminti, kad Neda Malūnavičiūtė yra viena tituluočiausių Lietuvos džiazo atlikėjų.

Popietėje Kauno bigbendas atvers laiko patikrintus, džiazo aukso fondui priskiriamus kūrinius. Skambės, o tiksliau bus improvizuojami,  D. Ellingtono , G. Gershwino, A. Sandovalo , F. Mantootho kūriniai. Nuo bliuzinio “Blue Blues”, klasikinio “Karavano” iki lyrinių “Angelo akių”. Tokią bigbendo ir vokalo pasakos pynę išpins patyrę ir charizmatiški atlikėjai.

 

Kauno bigbendas

dirigentas Liutauras Jaunušaitis

Neda Malūnavičiūtė (vokalas)


np

Paskutinio redagavimo data: 2017-03-07