SABINA MUSTAEVA & KAUNO BIGBENDAS | KAUNAS JAZZ 2017

Kolektyvas
Kauno Bigbendas
Renginio data
Renginio laikas
19:00
Renginio vieta
VDU didžioji salė, Kaunas

 

Festivalio „Kaunas Jazz 2017“ dalyvei Sabinai Mustajevai (Uzbekistanas), kuri scenoje pasirodys su Kauno bigbendu, – dar tik šešiolika, tačiau šios merginos talentą jau pastebėjo milijoninė televizijos auditorija.

2015-aisiais ji triumfavo Rusijoje surengtame TV šou „The Voice Kids“ - populiariojo projekto „Balsas“ versijoje, skirtoje moksleiviams. Garsaus prodiuserio Makso Fadejevo pasirinkta dainininkė nurungė daugiau nei 6 tūkstančius į atranką atėjusių dainininkų ir pelnė pagrindinį prizą.

Senelio, džiazo saksofonininko į muziką pastūmėta Sabina koncertuoja nuo aštuonerių – pirmasis jos pasirodymas įvyko būtent gimtojo Taškento džiazo klube.

Vėliau ji pelnė trečiąją vietą tarptautiniame vaikų konkurse „New Wave Junior“, o pernai sužavėjo Latvijoje rengiamo džiazo vokalistų konkurso „Riga Jazz Stage“ komisiją ir žiūrovus – laimėjo ne tik antrąją vietą, bet ir specialų publikos apdovanojimą bei atskirą garsiojo Latvijos kompozitoriaus Raimondo Paulo skirtą prizą. Būtent šiame konkurse Sabina buvo pastebėta „Kaunas Jazz“ rengėjų ir pakviesta padainuoti mūsų šalies publikai su daugybės tarptautinių projektų patirtį turinčiu Kauno bigbendu.

„Trokštu tobulėti, siekti gero išsilavinimo ir tapti puikia dainininke. Mano svajonės – studijos Berklio muzikos koledže JAV ir „Grammy“ statulėlė. Kodėl ne?“ - šypsosi Sabina.

Matant, kiek ji jau spėjo nuveikti, niekas nenustebs, jei ateityje jos svajonės išsipildys. O kol kas – puiki proga šios merginos talentą įvertinti Kaune.
 


mustaeva

Paskutinio redagavimo data: 2017-01-19