Aktualijos

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

Orkestas Ąžuolynas; Kauno santaka; Kultūros diena

Balandžio 15-tą pasaulis pasitinka tarptautinę kultūros dieną. Kultūros dienos svarba buvo įvertinta praeito amžiaus pradžioje, Lietuvoje – 2006 metais. Įprastai Kultūros dieną vyksta gyvi renginiai, tarptautinės konferencijos, forumai, koncertai, parodos, akcijos, kuriuos įprasmina iškeltos vėliavos, simbolizuojančios Taikos per Kultūrą idėją, dvasines bei materialines kultūros vertybes.

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

Kauno santaka; orkestras Ąžuolynas; šv. velykos

Jėzaus Prisikėlimo šventei Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ parengė Andrew Lloyd Webberio ir Timo Rice‘o – „Jėzus Kristus superžvaigždė“ („Jesus Christ Superstar“) fragmentus. 1971 m. debiutavęs Brodvėjuje, šis legendinis kūrinys šiemet skaičiuoja 50 metų. Roko operoje, kuri pasaulyje buvo pastatyta apie penkiasdešimt kartų atsispindi paskutinių evangelijose aprašytų įvykių savaitė. Aktualiomis ir prasmingomis mums visiems mintimis dalinasi Katalikų teologijos fakulteto dekanas – diak. doc. dr. Benas Ulevičius.

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kauno santaka; Kauno bigbendas; Teatro diena

Tarptautinės teatro dienos proga Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ sveikina  Lietuvos scenos meno kolegas ir kviečia į premjerą, kuriai buvo pasirinkta kompozitoriaus ir bandonijos virtuozo Astor Piazzolos tango. Kompozitorius, kurio 100 – metį šiemet mini viso pasaulio muzikos bendruomenė, ypatingai jautė intymumo ir vulkaninių žmogaus emocijų dinamiką, todėl jo tango melodijų vingiuose ir ritmuose balti-juodi klavišai susipina į neatskiriamus gyvenimo ir teatro pasažus.

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kauno santaka; Kauno bigbendas; Teatro diena; Fortūnos

Kovo 26 d. vakarą virtualios ceremonijos metu įteikti Fortūnų apdovanojimai Kauno teatralams už įsimintiniausius 2020 m. scenos meno kūrinius. 1996 m. įsteigtų apdovanojimų laureatams kasmet įteikiamos skulptoriaus Stasio Žirgulio kurtos „Fortūnos“ statulėlės, diplomai bei „Padėkos Fortūna“ už viso gyvenimo nuopelnus teatro menui. 

Kauno bigbendas kartu su Marija Arutiunova apdovanojimų ceremonijos dalyviams bei žiūrovams, skyrė virtualų muzikinį sveikinimą. 

Kolektyvas:
„Ainiai“

Kauno muzikos ansamblis Ainiai; Kaino santaka; Širvys; Kuprevičius

Džiaugiamės, kad muziejai bei galerijos vėl plačiai atvėrė duris į meną ir tikimės, jog greitai išauš ir mūsų laimės valanda, kai susitiksime koncertų salėse, o šiandieną dalijamės antrąja poeto P. Širvio eilių muzikine interpretacija, tiesiai iš mūsų bičiulių, Lietuvos švietimo istorijos muziejaus, Art deco salės.

Kauno santaka; orkestras Ąžuolynas, Kauno bigbendas, Kauno muzikos ansamblis "Ainiai"

Dėkodami už Jūsų palaikymą ir dėmesį, Kauno bigbendas, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“, džiugina muzikiniais pasirodymais įvairiose miesto lokacijose ir šiemet kviečia Jus prisidėti prie profesionalaus meno kūrimo skiriant 1,2% GPM koncertinei įstaigai „Kauno santaka“ (kodas 302877054), kad muzika skambėtų dar garsiau!

 

Tai galite padaryti internetu (https://deklaravimas.vmi.lt/) iki š. m. gegužės 1 d. atlikdami šiuos žingsnius:

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

Orkestras Ąžuolynas; Kauno santaka; Ąžuolynas

Kviečiame prisijungti prie Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas" šokėjų trupės. 

Gera muzika, nuotaika ir neišdildomi įspūdžiai - garantuoti!

Susisiekite nurodytais kontaktais ir pasinaudokite galimybe tapti geriausio Kauno orkestro šokėja! 

 

Trupės vadovas - choreografas Dainius Bervingis.

Daugiau informacijos - dainius.bervingis@kaunosantaka.lt; +370 616 45763

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Lietuvos garbė; kauno santaka; kauno bigbendas

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kiekvienais metais kviečia pastebėti ir pagerbti tuos, kuriems turime už ką padėkoti, kurie daro pasaulį geresnį, o Lietuvą gražesnę. Šventinės ceremonijos metu apdovanojami paprasti Lietuvos žmonės, kurie savo tyliais, bet kilniais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą ir šalį.

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kauno santaka; Kauno bigbendas; Kovo 11

31 – asis Laisvos Lietuvos pavasaris... Kaip ir visas pasaulis, šiandien išgyvename iššūkių laiką, bet stipriai jaučiame laisvės vėjus. Daugelis mūsų prisimename šalies atgimimą, kuris tris dešimtmečius augino mus ir mūsų valstybę. Kur bebūtume – Lietuvoje ar atokiausiuose pasaulio kampeliuose – prisiminkime, kad mus jungia mūsų kalba, istorija, gyvenimo džiaugsmai, rūpesčiai ir svajonės. 

 

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

Orkestras Ąžuolynas; Kauno santaka; Ąžuolynas

Šių metų vasario mėnesį koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ kvietė autorius teikti idėjas projekto Atminties keliais: Vytauto Mačernio stotelės“ programai „Premjera“. Į kvietimą sukurti naują muzikos kūrinį pučiamųjų orkestrui „Ąžuolynas“ atsiliepė trys autoriai – Linas Balčiūnas (Baltas), Giedrius Svilainis ir Raimundas Martinkėnas. Vertinant idėjas buvo atkreiptas dėmesys į idėjos sąsają su konkurso kvietimu, jos patrauklumą, aktualumą ir inovatyvumą.