Aktualijos

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

Vytautas Mačernis; Kauno santaka;

Vytauto Mačernio 100 – sioms gimimo metinėms

Mieli muzikos autoriai,

koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ rengia trijų renginių ciklą „Atminties keliais: Vytauto Mačernio stotelės“ ir norime Jus įsukti į kūrybinį verpetą.

Kviečiame teikti savo idėjas šio projekto programai „Premjera“, pagal kurias būtų kuriamas naujas muzikos kūrinys pučiamųjų instrumentų orkestrui arba solistui ir pučiamųjų instrumentų orkestrui (trukmė 6-10 min), inspiruotus poeto Vytauto Mačernio asmenybės, gyvenimo ar naudojant jo tekstus.

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kauno bigbendas; Kauno santaka; Jievaras Jasinskis; gamos

Kauno santaka; Orkestras Ąžuolynas; sausio 13

ATVIRI LANGAI – virtuali muzikinė scena, pristatoma ir plėtojama kaip ciklas KĮ „Kauno santaka“ YouTube kanale. Idėjos pagrindą sudaro vieno kūrinio pristatymas, kuriame dalyvauja koncertinės įstaigos kolektyvai, solistai, įtraukiami įvairių sričių menininkai, muzikos ir meno tyrėjai. Kiekvieną kartą langai atsivers muzikuojant Kauno bigbendui, Kauno pučiamųjų orkestrui „Ąžuolynas“ , Kauno muzikos ansambliui „Ainiai“. Su trumpa žodžio preambule įkvėpsime muzikos, istorinio žvilgsnio ar tarpdisciplininių idėjų.

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kovas; nepriklausomybė; kauno santaka; kaunobigbendas; jonas jurkūnas

Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui (planuojant premjerą 2020 metų kovo mėnesį) buvo numatytas koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ projektas „Kova(s)“, kurį būsimo kūrinio ir meninės idėjos autorius, kompozitorius Jonas Jurkūnas pavadino 3D akusmatiniu projektu „Kovas“. Kelis kartus atidėtas „Kovo“ pristatymas galiausiai įvyko virtualia forma, „YouTube“ srauto kanale, gruodžio 19 d. 18 val. 

Plačiau skaitykite - 7md.

Kolektyvas:
„Ainiai“

Kauno santaka; Ainiai; muzika

Gyventi šventine nuotaika, linkėdami muzikalių ateinančių metų, kvietė Kauno muzikos ansamblis "Ainiai". 

 

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kauno santaka; Kauno bigbendas

Kauno bigbendo muzikantai išradingai pasveikino visus su Šv. Kalėdomis ir kvietė smagiai bei saugiai švęsti savo namuose. 

 

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kauno bigbendas; Jonas Jurkūnas; Kauno santaka; Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas

Nors 2020-ieji žmonijos atmintyje tikriausiai išliks kaip nutrauktų skrydžių, medicininių kaukių ir karantino memų gimimo metai – mums, lietuviams, jie yra ypatinga proga didžiuotis trisdešimčia laisvės ir nepriklausomybės metų.

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kauno bigbendas; išsipildymo akcija

„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje.

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Daugiau nei dešimtmetį perkopusi tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Šiais metais dovanodamas muzikinius pasirodymus svajones padės pildyti ir Kauno bigbendas.

Kolektyvas:
„Ainiai“

Ainiai; Širvys; Paulius širvys

Kartu su Lietuvos kompozitorių sąjunga įgyvendiname projektą poeto Pauliaus Širvio 100-osioms gimimo metinėms įprasminti. Gražiausių eilių įkvėptose kompozitorių Giedriaus Kuprevičiaus ir Martyno Bialobžeskio galvose gimė muzika, kuri sugulė natose specialiai Kauno muzikos ansambliui "Ainiai". Sukurtos naujos poeto eilėraščių muzikinės interpretacijos leidža kitaip atsiskleisti „Ainių“ instrumentinei sudėčiai, atranda savitą muzikavimo su solistais santykį, ir papildo lietuviškos originalios muzikos repertuarą. Premjerinę Pauliaus Širvio tekstų ir G. Kuprevičiaus bei M.