Aktualijos

WASBE

Nuo šiol KĮ “Kauno santaka” jau ir tarptautinėje WASBE (World Association for Symphonic Bands and Ensembles) platformoje!

 

Asociacija jungia pučiamųjų orkestro dirigentus, kompozitorius, atlikėjus, leidėjus, mokytojus, instrumentų gamintojus ir pučiamųjų muzikos draugus.

Tai unikali organizacija, kurios tikslas yra gerinti pučiamųjų orkestro kokybę ir atverti savo nariams naujus repertuaro, muzikinės kultūros, žmonių bei vietų pasaulius.

Kolektyvas:
„Ainiai“

Aktualijos

Vakar įkūrusi muzikos dienai skirtą kibirkštį, šiandien – spalio 2 dieną Kauno koncertinė įstaiga Kauno santakavėl dovanojo gražiausią muziką ir gerą nuotaiką.

Kolektyvas:
-

Aktualijos

Su lietumi ir gera muzika praūžė Pasaulinė muzikos diena, kuri miestiečius vakar užklupo Laisvės alėjoje. Pulkas muzikuojančio Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos jaunimo bandė nuginti debesis grodami fleitomis, klarnetais, styginiais instrumentais, dainuodami tiek vieni, tiek pasitelkę savo mokytojus, chorų vadovus. Bet dangaus permaldauti nepavyko, tačiau smagiai pajudėti progų buvo pakankamai. Tą buvo galima padaryti ir žygiuojant su Kauno pučiamųjų instrumentų orkestru „Ąžuolynas“, jo choreografine merginų grupe ir su Kauno bigbendu.

Kolektyvas:
-

Aktualijos

Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“ jau kurį laiką savo gyvenimo ciklo nematuoja koncertinio sezono pradžiomis ir pabaigomis. „Mes gyvename pagal nenutrūkstantį ciklą, kuriame visais metų laikais žiūrovai susitinka su mūsų kolektyvais – Kauno pučiamųjų instrumentų orkestru „Ąžuolynas“, Kauno bigbendu ir Kauno muzikos ansambliu „Ainiai“. Tuo mes išsiskiriame iš kitų koncertinių organizacijų“ – teigia įstaigos vadovas Vaidas Andriuškevičius, kurio paprašėme pasidalinti apie muzikinio sezono pradžią.

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

Aktualijos

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ ir Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ nuo seno draugauja ir susitinka savo žanro renginiuose, tačiau praeitų metų rudenį buvo pasvajota ir apie naujas bendrystės formas, o netrukus sutarta inicijuoti programas pasikeičiant dirigentais. Mainų tikslas – ne tik bendradarbiauti, bet ir plėtoti profesionalių pučiamųjų orkestrų veiklą, originalias idėjas, juolab kad kitoks svečio dirigento mostas, darbas su orkestru visada naudingas ir kolektyvams, ir patiems programas rengiantiems dirigentams.

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

Kauno bigbendas vyksta į Saulkrastų džiazo festivalį

Kauno bigbendas kelia sparnus – šį kartą legendinis džiazo orkestras viešės Saulkrastų džiazo festivalyje (Latvija), kuriame liepos 19 d. 21.00 atliks muzikinę programa JAZZ FLY. Ši programa ypatinga tuo, kad sudaryta iš bigbendo aukso fondo kompozicijų, kurių autoriai – Bennis Carteris, Gordas Goodwinas, Bobas Mintzeris, Philas Wilsonas, Jievaras Jasinskis ir kt. Nors programa yra instrumentinė, tačiau festivalio klausytojams nuobodžiauti neteks, nes beveik kiekvieną kompoziciją pagyvina meistriškai atliekamos Kauno bigbendo muzikantų solinės improvizacijos.

Kolektyvas:
Kauno Bigbendas

tor

 

Nuo gegužės 1 iki 21 dienos viename seniausių Lenkijos miestų, Torunėje vyks kasmetinis muzikos ir meno festivalis "Probaltica". Gegužės 5 d. festivalyje koncertuos Kauno bigbendas (koncertmeisteris ir dirigentas vyr. Jievaras Jasinskis).

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

pad

 

Kolektyvas:
„Ąžuolynas“

parko

 

Pagaliau – pavasaris, saulė ir šiluma! O jei dar pridėtume gerą muziką ir puikią bičiulių kompaniją?

Praeitais metais startavusi koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ iniciatyva – sutelkti miestiečius į Kauno parkus neliko nepastebėta. 2018 metais Kauno pučiamjųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ stabtelėjo ir netgi – šokdino Ąžuolyno, Kauno Santakos, Dainavos bei Kalniečių parkuose. Žaluma, muzika, linksmi miestiečių veidai ir vasarai pasibaigus – ilgesys.... kad po žiemos vėl susitiktume muzikiniuose piknikuose, juolab, kad ne visi parkai aplankyti.