2x daugiau muzikos

 

             Koncertinė įstaiga "Kauno santaka" (kodas 302877054) yra viešasis juridinis asmuo, kuriam Jūs galite paskirti iki 2 % savo per praėjusius metus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Mūsų šaunieji kolektyvai Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras "Ąžuolynas", Kauno muzikos ansamblis "Ainiai", Kauno bigbendas dažnai surengia nemokamus pasirodymus mieste, gatvėse, aikšėse, koncertų salėse, bažnyčiose, dalyvauja įvairiuose viešuose renginiuose, dainų šventėse, festivaliuose. Jie laukiami svečiai ikimokyklinio ir kitose ugdymo, taip pat socialinės globos įstaigose, dalyvauja įvairiose socialinės atskirties mažinimo programose. Tradiciniu jau tapo kasmet pavasarį mūsų organizuojamas festivalis "Padūduokim Kaunui", projektas "MUZIKA netik PUČIAmiesiems", renginiai Pasaulinei Muzikos ir Kultūros dienai, nemokami kalėdiniai koncertai ir kiti.

          Kompozitorius Edvardas Grygas (Edvard Grieg) yra pasakęs: „Žodžiams kartais reikia muzikos, o muzikai nieko nereikia“. Tačiau, kad muzikos mieste netruktų ir jos skambėtų daugiau, reikia Jūsų 2 % paramos, kuri nieko papildomai nekainuos, nes tai tik Jūsų valia paskirti dalį savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

       Prisidėkite prie iniciatyvos #DaugiauMuzikos ir muzikos bus daugiau! Tiesiog užpildykite paramos skyrimo formą FR0512 prisijungę prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos http://deklaravimas.vmi.lt . Šią formą taip pat galite užpildyti nuvykę į artimiausią VMI aptarnavimo skyrių, taip pat atvykę į mūsų įstaigą L.Zamenhofo g. 6, Kaune, tel. 837220385. 

Savo valią pareikšti galite iki 2018 m. gegužės 2 d.

 

#DaugiauMuzikos


2pr

Paskutinio redagavimo data: 2018-05-14