„Ar Amerika pirtyje?“ | Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ 25-mečiui

Kolektyvas
„Ainiai“
Renginio data
Renginio laikas
18:00 val.
Renginio pabaiga
Renginio vieta
Nacionalinis Kauno dramos teatras

 

                   25 – mečio jubiliejui pažymėti ansamblis „Ainiai“ pasirinko muzikinę komediją, sukurtą pagal Keturakio (brolių Antano ir Juozo Vilkutaičių) spektaklį „Amerika pirtyje“. Spektaklio scenarijaus autoriaus ir režisieriaus Nerijaus Petroko ranka plėtojamos amžinosios temos, t.y. visa puokštė žmogiškų ydų. Kūrybinė grupė ir scenoje šėlstantis Deivydas Norvilas – Deivis užduoda klausimą – „Ar Amerika pirtyje?“ ir palieka mums patiems rasti atsakymus apie naivų patiklumą, godumą, kvailumą, puikybę ir daugiaveidiškumą. Aranžuočių autorius Vytautas Lukočius kartu su ansamblio „Ainiai“ nariais pasistengė, kad lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos skambėtų atpažįstamai, tačiau kartu – ir naujai. Prieš metus šios muzikinės komedijos premjera įvyko Kauno Girstučio kultūros rūmuose, vėliau sėkmingai apkeliavo Lietuvos miestus – Tauragę, Alytų, Marijampolę, Panevėžį, Anykščius, Kėdainius, Raseinius ir galiausiai, metų ratui apsisukus, sugrįžo į savo miestą.

 

Vaidina: Deivis Norvilas (Vincas), Sandra Lebrikaitė (Agota), Rytis Janilionis (Antanas), Osvaldas Petraška (Bekampis), Edmundas Gumuliauskas (Faibčikas), Dalius Ivanauskas (piršlys), taip pat Monika Jurgilaitė, Vytautas Švabauskas, Raimundas Kukanauskas, Narimantas Murauskas, Justinas Buta.

 

 Lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos KITAIP!

 Aranžuočių autorius: Vytautas Lukočius

 Vaizdo instaliacijų autorė: Vesta Obolevičiūtė

 

 Pirmąjį savo jubiliejų minintys ainiai tiki, kad nepaprastas, tačiau suprantamas, melodingas ir šmaikštus, emocingas ir provokuojantis muzikinis spektaklis „Ar Amerika pirtyje?“ užkrės pozityvia energija ir giedromis mintimis savo žiūrovus palydės į savaitgalį.

 Ainiai

Paskutinio redagavimo data: 2017-09-07