Koncertų ciklas „Parko muzika“ Kauną džiugins visą vasarą

 

Vasaros koncertų ciklas „Parko muzika“

 

Birželio 28 d. Ąžuolyno parke - Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“

Liepos 12 d. Kauko laiptų terasoje (prie fontano) - Kauno bigbendas

Liepos 19 d. Kalniečių parke - Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“

Rugpjūčio 16 d. Dainavos parke - Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“

Visų koncertų pradžia 17 val.

 

Šaltinis: Kaunas pilnas kultūros

 

            Kauno pučiamųjų intrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir Kauno bigbendas, kurie dar nepasibaigus karantinui pirmieji Lietuvoje atnaujino koncertinę veiklą dovanodami savo muzikinius pasirodymus, tempo sumažinti neketina visą vasarą ir kvies miestiečius bei svečius į muzikinius susitikimus gražiausiose Kauno erdvėse.

               Šiais metais kauniečių pamėgto vasaros koncertų ciklo „Parko muzika“ raktinis žodis – #Nusišypsok! Kodėl buvo pasirinkta tokia tema? „Karantinas privertė mus sustoti ir į gyvenimus įnešė sumaišties. Pagaliau išsilaisvinę nuo kaukių ir įvairiausių ribojimų, nuoširdžiai nusišypsokime vieni kitiems – artimam bičiuliui, brangiam giminaičiui, kolegai ar tiesiog praeiviui gatvėje. Mėgaukimės skambančia muzika, skleiskime pozityvią energiją ir su šypsenomis sugįžkime į įprastą gyvenimo ritmą. Šiais metais klausytojams paruošėme staigmeną – nemokami vasaros sekmadienių koncertai grįžta su triguba jėga, nes prie įprastai šiame koncertų cikle pasirodydavusio pučiamųjų intrumentų orkestro „Ąžuolynas“ prisijungs ir Kauno bigbendas bei Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“, – apie šių metų koncertų ciklą pasakojo įstaigos vadovas Vaidas Andriuškevičius.

              Birželio 28 d. 17 val. Ąžuolyno parke prie Kauno miesto simbolio Stumbro skulptūros, koncertų ciklą tradiciškai atidarys orkestras „Ąžuolynas“ su šokėjomis. Kauno vizitine kortele vadinamas Kauno bigbendas šypsotis kvies liepos 12–osios, sekmadienio vakarą labai romantiškoje ir visai neseniai atnaujintoje Kauko laiptų terasoje. Įsimylėjėliai šią vietą jau puikiai žino, o tie kurie dar čia nėra buvę – turės puikią progą apsilankyti skambant svaiginančiam džiazui, susiliejančiam su fontano purslais. Į Kalniečių parką mėgautis muzika vėliau vasarą kvies orkestras „Ąžuolynas“, o Dainavos parke skambės švelnios ansamblio „Ainiai“ melodijos.

 

 


Parko muzika

Paskutinio redagavimo data: 2020-06-29